Demre Devlet Hastanesi Antalya demre ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Demre Devlet Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Beymelek, Demre Devlet Hastanesi, Hastane Sk., 07570 Demre/Antalya

Telefon: +902428721610

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Demre Devlet Hastanesi YOL TARİFİ 

Demre Devlet Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

Barış Kartal – 1 hafta önce

Devletimiz sağ olsun; çok güzel bir hastane yapmış. Yıllardır idari ve mali işleri müdürü değil de başhekim değişiyor ve giden kötü yönetim sergiliyorsa bunun sorumlusu idari ve mali işler müdürünün beceriksiz ve liyakatsiz yönetiminden kaynaklanmaktadır. İdari ve mali işler müdürünün beceriksizliği hastaneyi atıl duruma düşürmüştür.

Murat özdemir – 6 ay önce

Tatil için Demre de idik. Babamın bacak güneş yanığı için geçen hafta uğradık acile. İş güzar memurlar yüzünden kuyrukta bekledik. Sistem falan bozukmuş gibi mazaretlerle acil durumda olan hastaları orada beklettiler. Bizde mecburen daha fazla dayanamayıp ayrıldık. Yazık ya.Devler ne güzel yere atamış ne güzel bina yapmış . Biraz özenin işinize yahu..Müfettiş olsam hiç birisine acımazdım. Çünkü bu aymazlık memleketin bir çok yerinde var!

Fatih Karaca –  5 ay önce

Bebek ile ilgilenen hemşireler çok bilgisiz işitme testine gittik makineyi kullanmayı bilmiyor birbirlerine şöyle mi böyle mi sorup duruyorlar Artı sisteme kayıt yapmayı bilmiyorlar tarih 24.08. 2021 saat 15.00

Kemal Öztürk – 1 yıl önce

Yeni binası ve cihazlarıyla 10 numara 5 yıldız bir yer olmuş.personeli ve doktorlarıyla harika olmuş

Barış Demir – 6 ay önce

Yeni bir hastane. Sağlık çalışanları güler yüzlü ve yardımcılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir