Özel Meditercan Tıp Merkezi Bursanın  Mustafakemalpaşa ilçesinde hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. Deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri, gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Özel Meditercan Tıp Merkezi  Yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Ücretli bir şekilde sağlık hizmetleri alınabileceği gibi sosyal güvenlik kurumu gibi kurumların desteği ile de ücretsiz sağlık hizmetleri sağlanabilmekte ve hastalar güvenle tedavi olabilmektedir. Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için tasarlanmış odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir her biri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz.

 Adres:Tatkavaklı, Balıkesir Cd. no: 24, 16550 Mustafakemalpaşa/Bursa

Telefon:+902246180800

Hizmet Saatleri: 09.00-18.00

Özel Meditercan Tıp Merkezi YOL TARİFİ

Özel Meditercan Tıp Merkezi

Yorumları- Şikayetleri

Hasan Alımlı – bir ay önce
Telefon numaralari guncel degil. Acil durumda arayalim diye ambulanslarinin ustune koyduklari telefon numarasina da tüm gün ulasamadim, cok guvenli (!) bir hastane.
Bozkır – 9 ay önce
İşyerimle anlaşmalı olmaları sebebiyle covid testi yaptırdım. Sonucum pozitif çıkmış ve önce beni bilgilendirmeleri gerekirken sonucu direk işyerime yollamışlar. Ben sonucumu işyerindeki insan kaynaklarından öğreniyorum. Böyle terbiyesiz bir hastane görmedim. Benim isyerimdekiler benim velim değil anam babam değil. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hastane daha çok magazlarda süslü reyon bayanları olur ya mal satmak için buna benzer genç boyalı kızlar güruhundan oluşuyor. Muhtemelen müşteri çekmek amaçlı. Tavsiye etmiyorum. Devlet hastanesi daha kaliteli . Dikkatinize….
Hürriyet Selçuk – bir yıl önce
Ben emekli röntgen teknisyeniyim. Ayrıca yaşadığım yerde bir tıp merkezinde 9 yıldır görev yapmaktayım. Bundan 2 ay önce 86 yaşındaki annemin kemik erimesine bağlı olarak femur boynu kırıldı ve acilen devlet hastanesine kaldırıldı. Yatırılındığının 5. günü ameliyata alınıp 45 dakika sonra hastanızın tansiyonu yüksek ameliyat edemeyiz dediler. Doktoru ameliyatını ancak haftaya ameliyet gününde yapabileceğini söyledi. Bunun üzerine Özel Meditercan Tıp Merkezini aradım. Karşıma Güneş hanım çıktı. Ona içinde bulunduğum durumu anlattım. Sağolsun Güneş hanım her şeyi organize ederek bizi değerli hocam DR. Fatih Volkan Tercan beye yönlerdirdi.Gecenin yarısında ameliyata alındı. Ameliyattan 12 saat sonra annem walker ile yürümeye başladı. Bir ay sonra ona bile çok az ihtiyaç duyuyordu. Ancak büyük şansızlık annem yataktan düştü bacak yerinden çıktı. Sağolsun hocam annemi ayağa kaldırabilmek için elinden geleni yapıyor. Ben mesleki hatım boyunca birçok ortopedi uzmanıyla çalıştım. Volkan hocam tanıdığım en değerli hekimlerden biri biraz konuşkan olmayabilir ama sorularınızı cevaplayan biri. Bana göre M.Kemalpaşa’lılar çok şanslılar. Ben buradan sevgili Volkan Hocama ve sevgili Güneş hanıma bir kez daha teşekkür etmek istedim. İYİKİ VARSINIZ !!!
İmran Babacan SEZGİN – bir yıl önce
Özel hastane diye geldik hayal kırıklığına uğradık. İşlemler çok yavaş işliyor. Hastayla ilgilenen yok. Nereye gideceğimizi ne yapacağımızı söyleyen yok. Hiç memnun kalmadık. Dokt Or Doktor umuz müstesna kendisine çok teşekkür ederiz. Haksızlık ettiğimi düşünüyorum. Doktor İbrahim Makas ve doktor Hakan Volkan Tercan Beye sonsuz teşekkürler. Alanlarında 1 numaralar. Sıkıntısı olan herkese tavsiyemdir. Diz Ameliyatım mükemmel geçti hiç acı duymadım. Allah razı olsun. Hepsine bütün ekibe çok teşekkür ederim. İyiki varsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir