Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi İzmir’in Karşıyaka ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Bahariye, Zübeyde Hanım Cd. No:39 D:B, 35600 Karşıyaka/İzmir

Telefon: +90 232 366 22 77

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi YOL TARİFİ

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi

Yorumları – Şikayetleri
Zubeyde Turan-
bir hafta önce
Ben Zübeyde Turan, emekli bürokratım. Aynı zamanda 18 kitabı olan bir edebiyatçıyım. On gün önce randevu alıp şiddetli boyun ve kol ağrılarıyla Fizik bölümü Dr Yeşim Hanıma geldim. Muayene ve film çekiminden sonra hemen fizik tedavim başlatıldı. Bugün 9. Günüm ve benim ağrılarım yok denecek düzeye indi. Dr Yeşim Hanıma ve fizik tedavimi hiç aksatmadan sevgiyle uygulayan tekniker Selma Hanıma bin teşekkür ediyorum buradan. Ağlayarak geldiğim kurumunuzdan sağlığıma kavuşmuş olarak ayrılacağım. İyiyi doğru olanı seçmek bir kurumun başarısıdır. Dr Yeşim Hanımın ve Selma Hanımın kişiliğinde Zübeyde Hanım Tıp merkezini kutluyorum.
Mustafa Akcay- bir ay önce
Fizik tedavi merkezinde seanslar için bekleme 4 haftayı geçiyor. Bu bilgiyi önden vermiyorlar, muayene ücretini tahsil edip fizik tedavi doktoruna muayene oluyorsunuz. Doktor seansa sevk eciyor, Daha sonra sekreterliğe gittiğinizde 1 ay ileriye verebiliriz yapacak birşey yok diyorlar. Dikkat edin.
begum celik- bir ay önce
2019 yılı Eylül ayında merkezinizde check-up kontrollerinde radyoloji doktorumuz İpek Görer, kontrol sırasında iki böbrek arasında yalancı böbrek görünümlü bir durumu tespit edince ileri tetkiklerde bunun kolonda polip olduğu anlaşılmıştır. Ege üniversitesi genel cerrahi bölümünde ameliyatı yapan doktorumuz, bu poliplerin radyolojik olarak görünmesinin çok zor olduğunu, tetkiki yapan doktorun gerçekten işinde çok başarılı ve uzman kişi olduğunu ve tebrik etmek gerektiğini belirtmiştir. Tespit edilmeseydi kansere dönüşmek üzereymiş. Yaşamımı kendisine borçlu olduğumu düşünüyorum. Böyle bir doktorla çalıştığı için Zübeyde Hanım tıp merkezine de teşekkür ediyorum. Ali Tuğrul Çelik
Burcu Evran- iki hafta önce
Babam 3.02.2022 tarihinde kulaklarını temizletti. Temizlikten bir kaç gün sonra kulaklarında ağrı meydana geldi. Başka bir hastahaneye gittik. Kulaklarının temizlikten sonra iltihap kaptığını söylediler. Şu an babam ağrıdan uyuyamıyor. Yaşadığımız durumdan dolayı çok üzgünüz.
Mehmet Kıyıcı- iki hafta önce
Böyle leş, ilgisiz, işini bilmeyen doktorların bir araya geldiği tıp merkezi görünüşlü sağlık ocağı bile olmayan bir kuruluştur. Canını seven yaklaşmasın…

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir