Özel Mersin Akademi Hastanesi Mersin’in Yenişehir ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Mersin Akademi Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Menteş, Menteş Mah. Barbaros Cd, 140.Sk, D:No:105, 33150 Yenişehir/Mersin

Telefon: +90 324 328 68 68

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Mersin Akademi Hastanesi YOL TARİFİ

Özel Mersin Akademi Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
mehmet otuzüç-
bir ay önce
Yeğenimi çocuk doktoruna götürdüm doktor ve asistanı çok ilgiliydi. Serum hizmeti aldık. Hemşire hanımlar itinalı bir şekilde damar yolu açtılar. Genel olarak hastanenin bütün hizmetinden memnun kaldık. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
Ayla Kaya- bir ay önce
diyabet tedavisi için eşim ile birlikte il dışından geldik. Kayıt aşamasından son ana kadar Doktor bey ve asistanları çok ilgilendiler. 1 gece yatış verildi. Kattaki tüm çalışanlar bütün isteklerimize karşılık verdiler. Ayrıca çok temiz bir hastane . Eşimin sağlık durumuda şuan için gayet iyi Allah razı olsun. Rahatsızlığı olan herkes derdine çare bulabilir.
Büşra Tan- bir ay önce
Çok kaliteli kurumsal bir hastane. hekimleri ve çalışan ekibiyle birlikte kaliteli bir hizmet sunuyorlar. hem doktorların hemde diğer birimdeki çalışanları gayet ilgili ve alakalı çok memnunum . iyi bir hizmet almak istiyorsanız akademi hastanesini tercih edin :)))
Kadir- iki ay önce
hastane personeli ve ilgi sıfır tamamen paranızla rezillik doktor beyden fayda görenler olmuş bizde bekleyip görcez tedavi sürecini ama hastaneye varınca aşağılanmaya mal yerine konmaya hazır olun öyle girin içeri
Ishak- beş ay önce
Dahiliye doktorundan şikayetciyim. Şekeri yok ediyormuş, inanmayın hepsi yalan, tam para tuzağı bir yer. Bol para ödersiniz, burada tedavi değil ceplerine giren para ön planda.Tam anlamıyla soyucu bir yer, hedefleri ticaret ve para. Ün yapmış, başka bir şey yok, soyulmayın derim. Giriş 300 TL, sonra kan tahlili 950 TL, içeriye 2 yabancı hastayı birden alıyor, doktor 1 dakika bile konuşmuyor, kalbinizdede sıkıntı var diyor, 1000 TL’de ora ödüyorsunuz, kalbde birşey çıkmıyor, sonra 1 gün hastanede yatacaksınız, yarın görmem lazım diyor 1000 TL’de yatak parası ödüyorsunuz, sonuç bir tablet yazıyor, hiçde faydası olmadı. Böylece 3250 TL’niz boşa gidiyor. Olumlu yorum yazanlar kendi adamları, inanmayın.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir