Forum Yaşam Hastanesi Mersin’in Yenişehir ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Forum Yaşam Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Güvenevler, 20. Cad. No:48, 33140 Yenişehir/Mersin

Telefon: +90 324 325 46 46

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Forum Yaşam Hastanesi YOL TARİFİ

Forum Yaşam Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
Semih Öztürk-
bir hafta önce
Kadın Doğum Doktoru Gülay Hanım’a sıra almak istedim eşim adına.İlk kez mi hastanemize mi geleceksiniz diye sordu danışmadaki kadın. Evet dedim. İlk kez geliyorsanız,diğer doktarlarımıza randevu almak durumunuzdasınız, dedi. Gülay Hanım sınırlı sayıda hastaya bakacağım demiş,güya. Hem para vereceğim hem de hekim seçemeyeceğim.. Hayatımda ilk kez böyle bir rezalet gördüm.
E- bir ay önce
Kulak burun boğazdan Dr. Serkan Türkili gerçekten güleryüzlülüğü, içten yaklaşımı ve deneyimi ile çok başarılı buldum. Burundan nefes alamama ve şekil bozukluğum vardı. Ameliyat etti şimdi hem burnum açıldı hemde güzel bir burnum var. Teşekkürler.
Duygu Kahraman- iki hafta önce
Doktoru iyi Doğum hanedeki çalışanlar zaten stresli iken daha beter sitrese sokuyor ellerinden gelse dovecekler
ferudun durak- iki ay önce
Doğuma eşinizle alınacak deyip son dk kadar oyalıyor sonrada almıyorlar. Önermiyorum koskoca Mersin’de daha kaliteli kurumlar var ben rezil oldum siz olmayın doğumunda eşimin yanında olamadım.
Fatih Can- iki ay önce
Randevu alamıyorsunuz hiçbir yer telefona cevap vermiyor. Hastane full yabancı uyruklu hastalara hizmet veriyor nerdeyse. Bilen bilir Eski SSK Hastanesi gibi

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir