Özel Mersin Akdeniz Hastanesi Mersin Akdeniz ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Mersin Akdeniz Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Nusratiye, 5017. Sk. No:4, 33050 Akdeniz/Mersin

Telefon: 0324 337 07 07

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Mersin Akdeniz Hastanesi YOL TARİFİ

Özel Mersin Akdeniz Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
A C- bir yıl önce
Bir Implantat yaptirdik 50000 € degil 70000€ Magal oldu allah yedirmesin insallah. Sakin aldanmayin helede yurt dışındansaniz, implantat lar sahte çıktı pilastik takmişlar igrasiyorum 6 seneden beri daha. Cogu agzimda kirildi ve damafimda daha. Hastalik yapacak diyo burdaki doktorlar cikarmak icin para istiyolar para olmadigi icin o riski çekiyorum.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir