Çekirge Devlet Hastanesi  Bursanın Osmangazi  ilçesinde hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. Deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri, gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Çekirge Devlet Hastanesi Yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Ücretli bir şekilde sağlık hizmetleri alınabileceği gibi sosyal güvenlik kurumu gibi kurumların desteği ile de ücretsiz sağlık hizmetleri sağlanabilmekte ve hastalar güvenle tedavi olabilmektedir. Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için tasarlanmış odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir her biri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz.

 Adres:Hüdavendigar, Dobruca Cd No:2, 16090 Osmangazi/Bursa

Telefon:+902242948100

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir.

Çekirge Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Çekirge Devlet Hastanesi

Yorumları- Şikayetleri

Nazlıcan Doğu – 3 hafta önce
Korona döneminde iğne vurulan sedyelerde biri kalkınca direk bi başka hastayı yatırıyorlar. sonra korona için önlem alıyoruz diyorsunuz. Siz doktor ve hemşire olarak yanınıza hasta kabul etmeyip bu tür şeylere hiç dikkat etmemeniz gülünç. hijyen 0. önlem yok.
Derya KAYDı – 2 hafta önce
Covid testi yaptırılan bölümde inanılmaz yoğunluk vardı içeride doktor yoktu bir saat doktor bekledi insanlar yaşlılar sogukta dondu resmen ve bakan kimse yoktu insanlar can çekişiyordu öksürenler, nefes almakta zorlananlar kısacası çekirge devlet hastanesi covid bölümünde de sınıfta kaldı .Asla gitmenizi tavsiye etmiyorum ..
Eray Demir – 4 hafta önce
Hastalığım sebebi ile Nöroloji bölümüne randevu aldım ve EEG Sonuçları aynı gün içerisinde çıktı bu iyi bir şey fakat inceleyen doktor bu benim alanım değil dedi ve hiç bir şey söylemeden ya da şöyle yapabilirsin tarzı bir şey söylemeden kibirli bir dilde söyleyerek çıkmamı istedi. Devletin Böylesine Resmi ve Ciddi olması beklenen kurumlarında böyle bir şey yaşanması utanç verici.
A T – 3 hafta önce
Bu hastaneye Yıldız vermek bile hakaret olur. 2016 yılında geldim. Uyuzz şimdi aynı aynı şekilde uyuz tıbbi sekreterinden hasta kayıttan tutun dokturuna kadar uyuzluk kanlarında işlemiş resmen ölün ama bu hastaneye gitmeyin. Girdiğim gibi çıktım. Tıbbi sekreter olmama ragmen ilke Kez mesleğinden bu kadar iğrendim.
Zeynep Şentürk – 3 hafta önce
Berbat bir hastane ilgisiz kibirli personel odamız 6 kişilik 6 da refakatçi var ziyaretçilerle 30 oluyo birde fare var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir