Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi Mersin’in Mezitli ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Atatürk, 31035. Sk. No:11, 33330 Mezitli/Mersin

Telefon: 444 1 253

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi YOL TARİFİ

Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
Ahmet ARĞAN-
bir ay önce
Gercekten profesyonel bir hastane, ekibiyle, kadrosuyla mersinde 1 numara, kaliteli ve profesyonel hizmet veren bir hastane, tam bir aile hastanesi, calisanlarinin hepsinin yuzu guluyor ve her biri iyilik melegi giibiler, tesekkur ederim
Melih TAZEGÜL- bir ay önce
Aralık ayında 30 TL olan efor testi %180 oranla ocak ayında 80 TL. %180 ne zammı oldu ki bu kadar yükseldi. Orta Doğu hastanesi de fırsatçı haberiniz olsun
Safiye Uysal- dört hafta önce
Hastana kalite kriterlerine hoc uygun değil.personel sayısı oldukça yetersiz.temizlik personelleri hijyen koşullarına uygun temizlik yapmıyorlar.az sayı ile çok iş gücü isteniyor.hastane yönetiminin daha duyarlı olmalarını isterdim.
Can Alıcı- bir ay önce
Acil hekimi ilgisiz, saygısız biriydi… Hiç önermem… Çarpıntı şikayeti ile gittiğim acilde resmen beni kovdu…
Bircan Eritmen- iki ay önce
7 ay önce ablam Obezite Cerrahisi Doğan Erkal beye mide balonu taktırdı diyetsiz sporsuz net 15 kilo diyen Doğan bey reklamınıda o şekilde yapıyorlar hatta çıkarma işleminde sadece 2 kilo verdiğini görünce yapacak bir şey yok diyip geçti ve oda çıkarma işlemi için 2 gün bir şey yemesinden kaynaklandı aslinda 2 kilo bile vermedi ayrıyetten doktorumuz bizi her yerden engelledi ve orta doğu hastanesinde işlem gördüğüne dair e nabızda hiç bir kaydı çıkmıyor hastanenin vergi kaçırdığına dair düşüncelerim var 7500 tl para ödedik elimizde o gün çektiğimiz bu belgeden başka ibrazımız yok ve bu kadar ilgisiz olmaları akıl almaz bir de özel hastane olacak bu tarz mide balonundan şikayetçi olan varsa bana ulaşabilir hastaneye dava açmak istiyorum.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir