Özel Duygu Tıp Merkez Mersin’in Akdeniz ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Duygu Tıp Merkez Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Yeni, Gazi Mustafa Kemal Blv., 33330 Mezitli/Mersin

Telefon: 0324 358 32 32

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Duygu Tıp Merkez YOL TARİFİ

Özel Duygu Tıp Merkez

Yorumları – Şikayetleri
1 ve 9-
iki yıl önce
Kolum yerinden cıkmıstı 2016 yılında gitmiştim doktor bayagı ilgilenmisti doktordan ve hastaneden memnun kalmıştım. Bu arada özel saglık sigortam vardı onun çok faydasını gördüm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir