Özel Mersin Yenişehir Hastanesi Mersin’in Yenişehir ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Mersin Yenişehir Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Güvenevler Mah. 20.Cad No:4 Forum Karşısı, 33140 Yenişehir

Telefon: 444 8 595

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Mersin Yenişehir Hastanesi YOL TARİFİ

Özel Mersin Yenişehir Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
Gökmen Akgün-
iki ay önce
Su an hastanedeyim 5 yasinda olan oğlumuzun uzun süredir bademcik ve geniz eti sorunu vardi. tavsiye uzerine ahmet bozkurt hocamiza ameliyatimizi yaptırdık.ahmet bey guler yüzlü ilgili ve bir o kadar güzel bir ameliyat ve tedavi gerçekleştirdi. Ayrica çocuk bolumu 6.katta bulunan hemşirelerin ilgisi bizi kendi evinizde aile gibi histtetirdi ozellikle gizem hanim hepsine tek tek tesekkur ederiz iyi ki varsiniz…
Yasin özoğul- bir ay önce
bu doktor asla işini bilmeyen bir doktor.kesinlikle şikayetçiyim.covit olan kızıma tonsilit teşhisi koyarak bir sürü ilaç yüklemesi yapmıştır.kizimin şikayetleri bariz covit belirtisi olduğu halde test yaptırmamıştır.ve ilgilenmememistir.kizim 10 gündür koku ve tat alamamaktadır.agir ateşler içersinde covit rahatsızlığını geçirmektedir.boyle doktorların işine son verilmesi gerekmektedrir.boyle elzem bir hata kesinlikle kabul edilmemektedir.sikayetceyim.
Hande Kevser Bulut- iki ay önce
diğer bölümler hakkında bi yorum yapamıcam ama kadın doğumda ö***hanım çok ilgisiz kendilerine ulaşmamız için numara veriyolar ulaşmak istediğimizde arama ve mesajlara dönüş yapmıyolar herhangi bir konuda açıklama vs asla yok devlet hastanelerinde bile çok daha özenli ve ilgili davranılıyor.özelliikle yanındaki hemşiresi kadar profesyonellikten uzak ne dediğini bilmez bir sağlık çalışanı ben hayatım boyunca görmedim
Mehmet Ali KAN- beş ay önce
Hastane küçük ama doktor çok veteranlar ligi gibi hasta yatak servis bölümü temiz, hemşireler ilgili . Hastanenin her bölümünde ilgi alaka var. Otopark yok ama valeler hemen yardımcı oluyor. Medikalpark gibi paraci değiller.
Öğretmen Hanım- yedi ay önce
Meme küçültme ameliyatı oldum 2 ay önce ve çok memnun kaldım. Ebe hanımlar ,hemşireler temizlik görevlileri hepsi çok ilgiliydi.Ben çagirmadan gelip serumumu ateşimi tansiyonumu sürekli takip ettiler. Oda temizdi. Gece rahat uyumam için hic aksatmadilar agri kesicilerimi. Hem güler yüzlü hem kibardılar. Oda konforu da yemekleri de yeterliydi. Çok tesekkür ederim.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir