Özel Rich Hospital Hastanesi Antalya Muratpaşa ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Rich Hospital Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Kızıltoprak, 921. Sk. No:27, 07300 Muratpaşa/Antalya

Telefon: +908502229808

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Rich Hospital Hastanesi YOL TARİFİ 

Özel Rich Hospital Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

Ümit Sedat Bayram – 3 hafta önce
Ankar İş Güvenliği olarak son 1 yıldır tüm çalışanlarımızın tedavi ihtiyaçlarına anında cevap veren bir hastanedir. Günün her saati bizlerle ilgilenen değerli hekimlerimize, tıp emekçilerimize, hemşire ve teknisyenlerimize; karşılama ve raporlama bölümünde görev alan tüm çalışanlara aldığımız tedavi sürecindeki ilgileri için teşekkür ederiz. Hastalarımız ile yakından ilgilenen, günün her saati 7/24 ilgi ve desteğini esirgemeyen Sn.Nesrin Hakikatoğlu ve Sn.Ayşen Tezcan’a da ayrıca çok teşekkür ederiz.
Dilek ÇALIŞKAN – bir ay önce
Hastaneyi 2007 endoskopim ve covid rahatsızlığımda Özel Antalya Tıp a sık gitmiş olduğumdan ve aynı kişilere ait olması nedeniyle dünkü rahatsızlığımda öğrenmiş oldum. Açıkçası kuruluş yeri olarak seçiminden dolayı fizibilite çalışmalarını yapanları kutlarım. Zira hotel, otel okul spor klubü vb hepsi yanı başında, bu kısmı güzel. Diğer yandan gece istifra yüksek tansiyon şiddetli ağrıyla gittiğim hastane acilinin üzülerek çoğunlukla poliklinik hastalarıyla ilgilenmek zorunda kaldıklarını ve bir hastaya üç beş refakatçıyla muhabbetin kırılagittiği ağır hastaların beklemek zorunda kaldığı haklı olarak gergin bir kayıt memuru ve hiç ilgisi olmayan muhabbet sever bir üçüncü şahsın lanlı hakaretiyle daha da çirkinleşen bir hastane ziyaretimizdi. Ve rahatsızlığımla, üçüncü şahıslar ve uygulamalarla ilgili tüm çirkinliklere ve yanlışlara rağmen ağabeyim neyse de 17 yaşındaki oğlumun sessizce seyredip eve geldiğimizde yaptığımız fikir teatisine hayran oldum… Hizmet içi eğitime ağırlık vermenizde fayda olacağını düşünüyor ve esenlikler diliyorum
H D– ay önce
Hastanenin kulak burun boğaz bölümünde tedavinin olduğım için KBB bölümüne odaklı yorum yapmak durumundayım. Kulak temizletmek için geldim. Dr Mehmet bey işnde gayet tecrübeli ve eli hafif. Daha önce Özel Antalya Tıp’ı tercih ettiğim için buraya geldim. Burası oraya bağlı olarak açılmış. Bursa’dan sonra Fiyatlar gayet makul. Biraz içi koridorları dar ve basık. Ferah değil. Fakat genel anlamda fiziki olarak memnun kaldım. Temizlik iyi. Personel güler yüzlü ve yardımsever. Otopark sorunu yok. Etrafındaki sokaklar geniş ve park için uygun… Geçmiş olsun.
Selcan Çomak – hafta önce
Sanitas Spa Wellness olarak 1,5 yıldır çalışıyoruz.Antalya tıp döneminden itibaren de 4 yıldır çalışıyoruz. personel güler yüzlüdür. son teknoloji kullanılmaktadır.istediğimiz tetkikler zamanında ve tam istediğimiz gibi çıkıyor. 2022 yılı içinde bu hastane ile devam edeceğiz. Ayşen hanım ve nesrin hanımdan çok memnunuz.Ayşen hanımın deneyimi ve bilgi birikimi iş akışında çok işimizi görmekte ve bizleri olumlu anlamda yönlendirmektedir. Çok hızlı ve iş bitiriciler. Kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum.
Tuğçe Şahin – hafta önce
Rezalet bir hastane , sağlıklı gidip sağlığınızdan olabilirsiniz , bende özel kurumda calısan bir hemşireyim , böyle bir hizmet görmedim , daha önce Acil servise şiddetli ateş ve öksürük şikayeti başvurdum fakat, toplam 50 dakika doktor bekledim hemşireler bir kez doktoru aramadılar öyle duyarsız tecrübesizler doktor geldi ve bana tanı koymadan gripte olabilirsiniz, akıntınız da farenjitte olabilir deyip tanı koymadan antibiyotik yazdı, bilinçsiz şekilde yüksek miktarda muayane parası ödedim lirada muayene parası ödedim. Daha öncede başka yakınlarım gidip benzer , hatta daha büyük sorunlar yaşadılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir