Antalya Anadolu Hastanesi Antalya Muratpaşa ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Antalya Anadolu Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Çaybaşı, 1352. Sk. No: 8, 07100 Muratpaşa/Antalya

Telefon: 444 9 112

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Antalya Anadolu Hastanesi YOL TARİFİ 

Antalya Anadolu Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

berkay bal – 2 hafta önce
Bu sahtekar hastaneye para kazandıracağınıza paranızı yakın daha iyi, sürekli olarak gittiğim özel sigortamiz olmasına rağmen her defasında 1-4 bin lira paramızı gereksiz testlerle çalan bir kuruluştu, son muayenemizde eşimin PCR testi olmasına ve negatif olmasına rağmen ve antibiyotik ihtiyacı varken,hiç bir analiz yapmadan göğüs hastalıkları uzmani Leyla hanım PCR testi için bizi zorladı.randevu sonucunda işlemleri red edip başka hastaneye geçtik ve eşimin BRONŞİT olduğunu öğrendik. profesyonellikle alakası olmayan sadece paranızı çalmaya çalışan bir kuruluş, bu yaptıkları vurdumduymazlığı ve etik olmayan tavırlarını ayrıca sağlık bakanlığına şikayet edeceğim.
Trkn Krs – bir ay önce
Gebelik sürecimi sevgili doktorum Erhan muluk sayesinde sorunsuz tamamladım. Soru sormama bile gerek kalmadan her konuda bilgilendirmesi, naifliği sayesinde stressiz bir hamilelik yaşadım. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum. Dr beyin sekreteri Hülya hanıma kibarlığı için ve 05.12.2021 akşamı 6. Kat serviste nöbetçi ebe (hemşire) hanımlara ilk gidişinden sabaha kadar olan sürede hiç surat asmadan çok nazik bir şekilde benimle ve bebeğimle ilgilendikleri için, nöbetçi çocuk doktoru Özgül hanıma da ilgisinden ötürü çok teşekkürler. Son olarak gebelik sonrası takiplerimi (benim ve bebeğin) hastane olarak eksiksiz takip ettikleri çinde çok teşekkürler… Tek eksik bebek yatağının içinde çarşaf bile olmaması, diğer yatağın pikesini koyduk yatağa hiç bir süsleme vs yoktu oda da ya da bebek yatağında. Ufakta olsa olabilirdi… Sağlıkla kalın
Kısmet Boyacı – bir ay önce
10 Ocak 2022 pazartesi saat 16 sıralarında eşim Meydan Anadolu Hastanesi acil servise kalp krizi nedeniyle ambulansla getirildi.Kardiyoloji uzmanı Gürhan Hocam ve ekibin çabalarıyla anjiyo sonrası stent takıldı.Hastamızı bekletmeden müdahale ettikleri için bugün eşim yanımızda.Gürhan Hocama,yoğun bakım ve servis personeline çok teşekkür ederim. Hepsinden Allah razı olsun.
Mehtap Yalcin – 3 ay önce
2019 yılında bu hastanede doğum yaptım ikinci çocuğuma. Böyle deneyimsiz hemşireler, hastayı rahatlatmaya yönelik hiçbir tavrı olmayan genel anestezi uzmanı, beni sadece 1 kez odama gelip ziyaret eden sonrasında asla ilgilenmeyen bir doktor, hastanenin anlaştığı oda süsleme firmasının açgözlülüğü.. parasını verdiğim süslemeyi bile almamıza izin vermediler. say say bitmez. Bu kadar deneyimsiz insanlara denk geleceğimi bilsem bir adım bile atmazdım bu hastaneye.
Abdurrahman Salar – 4 ay önce
Eşim ufak bi ameliyat geçirdi. Çok şükür durumu iyi. Doktorumuz Ramazan Bey ilgili ve işinde uzman bir doktor. Gerçekten çok ilgili bir personeldi. Ancak Muhasebe birimindeki arkadaşların halkla ilişkilerini zayıf gördüm. Elimizde indirimle ilgili yazı olmasına rağmen İş Yerini haklı çıkarmaya çalışma çabaları bizi bıktırdı. Biz diyoruz indirim uygulamanız gerekiyor o diyor hastane girişte söylediniz mi diyor. Ne farkeder ha ameliyattan önde söylemişiz ha ameliyattan sonra gerekirse geri ödeme yapmak zorundalar. Üstüne üslük hala iadem gerçekleşmedi. Telefonla aradığımda muhatap sürekli telefonu meşgul deniyor. Yok şu kadar ödeme yapmışsınız bu indiriminiz var. vs. Sonuçta bütün yapılan tekkik, muayene, ameliyat yani her türlü ödemeleri kapsayan bi indirim söz konusuyken bi de kendi kendine imdirim yapılacak rakamı belirlemeler. O yüzden bir yıldız dahi bu personel yüzünden fazla. Ve ayrıca yalan söylemeyi dahi beceremiyorlar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir