Özel Sanatoryum Tıp Merkezi Ankara halkına hastalarının yaşam kalitesini yükseltmek için güvenli ve etkin sağlık hizmeti sunmaya çalışan bir sağlık kuruluşudur. Donanımlı doktorları, etkin ve tecrübeli personeli, en yeni cihazlar ile faaliyet göstermektedir. Sizlerde Özel Sanatoryum Tıp Merkezinden hizmet almak isterseniz aşağıda derlemiş olduğumuz yorumlar ve şikayetler kısmından faydalanabilir ve bu kurumdan sağlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir aşağıda yer verdiğimiz yol tarifinden kuruma ulaşabilirsiniz. Özel Sanatoryum Tıp Merkezi Ankara’nın Keçiören ilçesinde hizmet veren bir tıp merkezidir.

Adres: Çiçekli, Sanatoryum Cd. No:119, 06290 Keçiören/Ankara

Telefon: 03123581010

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Özel Sanatoryum Tıp Merkezi YOL TARİFİ

Özel Sanatoryum Tıp Merkezi

Yorumları-şikayetleri

Semanur Küçükoğlu-bir hafta önce
Diş hekimi Petek Buse’den çok memnunum. Gerçekten çok samimi ve ilgili. Koltuğuna oturduğunuzda hiç bir şey hissetmiyorsunuz. Yirmilik dişimi çektirmeye korkuyordum fakat acısız ve ağrısız bir süreç oldu gerçekten işinin en iyisi. Hem samimiyeti hem de is başarısı ile. Onu cidden tebrik ediyorum ve herkese öneriyorum. Umarım daha da yükselirsin Petek Hanım. En iyi hastanız olacağım hehe ✌️
Dugorim-3 ay önce
İlgi ve alakanız için teşekkür ederim. Acil doktoru Aygün hocamın muayenesi ve uyguladığı tedavi bu salgın döneminde kısa sürede ayağa kaldırdı. Gelmeden önce diğer yorumlara baktım ilk başta çekincem olsa da tedavi sürem boyunca gayet memnun kaldım. Maalesef insanımız her hizmeti en iyi şekilde alayım ancak hiç para vermeyim derdinde. Malum geçim sıkıntısı olsa dahi fiyatlar özel bir sağlık kuruluşu için uygun geldi. Özel hastaneler ve adı bilinen diğer hastaneler de 250 tl’den başlayan fiyatlara sadece muayene oluyordum, açıkcası buradan bir farklarını göremedim burada yarısından da az fiyat ödedim. Teşekkür ederim.
bilal koca-bir ay önce
2 buçuk aylık oğlumuzun sünnetini burada gerçekleştirdik.Üroloji doktoru karşnda bir bebek olduğunu unutarak kasap gibi amelyata başladı hatta uyuşmasını beklemeden başladğını düşünüyorm çnkü çok fazla ağlatarak yaptı sünnetmzi halinden ve tavrından hiç memnun kalmadık doktorun.Keşke daha çok araştrma yapsaydık
Sevilay Barka-3 hafta önce
03 Şubat’ta gece acile kalp çarpıntısı ile geldiğim hastanenize acil doktorunuzun ve o geceki çalışan sağlık personellerinizin göstermiş olduğu çabalarından dolayı özellikle doktor Osman beye çok teşekkür ediyorum.
Özgehüseyin Şahin-4 ay önce
Bir yıldızı yorum yazabilmek için verdim. KADIN DOĞUM BÖLÜMÜNDEKİ M. SERPİL YARKIN isimli doktora kesinlikle gitmeyin gülümsemeyi unutmuş hayata negatif bakan ne kadar olumsuzluk varsa yüzünden akan bu mesleğe nasıl erişmiş bu kadar yıldır nasıl barınmış bir yerlerde aklımın almadığı bir kadın. Hastane yönetimi bu yorumları dikkate alıyorsa rica ediyorum ki değiştirin şu doktoru işini hakkıyla severek yapan bu işe gönlüne emeğini vermiş gerçekten bu mesleği yapabilecek saygın doktorlarla çalışın. Doktor mesleğine yakışsın duruşuyla hitabıyla bilgisiyle vicdanıyla… Bu yorumları çevremdeki birçok kişi adına yapıyorum lütfen ilgilenilsin. Sağlık bakanlığına gerekli şikayetlerdede bulunacağız bilginize.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir