Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ankara’nın Keçiören ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Etlik, Gen. Dr. Tevfik Sağlam Cd No:1, 06010 Keçiören/Ankara

Telefon: 03123042000

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi YOL TARİFİ

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Yorumları-şikayetleri

kaanus-2 hafta önce
Sağlık sektöründe önemli bir yere sahip. Eskiden askeri hqstaneyken daha iyi istiyordu.daha temizdi. Şu qn kargaşa artmış ama yinede sağlık konusunda Ankarada ilk uçte diyebilirim. Çok büyük bir hastahane, fakat otoparka rağmen park yeri ve araç trafiği sorunu var. Çevre temizligide kotu
Elif Güvenç-2 ay önce
Test vermek için geldim tek bir kişi test alıyor ayrıca test olana kadar 3 ayrı aşamada saatlerce sıra bekliyoruz hasta olmayan da riske giriyor
Gullu G-bir ay önce
Covid testi için gittim. Hastayimki gittim. Fakat birbucuk saat ayakta kaldım boş alanda bekletiyorlar. Öyle şey ömrümde görmedim.sira nosu alıyorsun.sonrada muane odasının önünde sıra bekliyor sun.sonra tekrar sıranı bekliyon.
Türker Nalbantbir ay önce
Yeni binada idrar numunenin yanındaki tuvalet aşırı pis. Klozeti kapağı ve yerleri geçtim duvarlara kadar sidik her yer.. İnanılmaz bir koku var. İdrar numune kapları yerlerde geziyor içleri idrar dolu. Tuvaletten çıktıktan sonra çöp var oraya idrar numunesi atmayın yazmışlar ama içi yine idrar kabı dolu. Oraya girip hasta olmamak çok zor. Gülhanenin eski halinden eser yok.
Melike Sivrii-bir ay önce
6 yaşındaki kızımı getirdik çocuk acilinde sadece 1 doktor ve yüzlerce hasta yarım saat bekledik 1 hasta bile çağrılmadı koca hastaneye kış günü bir doktor verilmesi gözden geçirilmeli o doktor onca çocuğu ne kadar verimli muayene eder düşünülmeli düşünmesi gereken üstüne alıp düşünürse tabi!!!!!!!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir