Özel Sante Plus Hastanesi NeredeÖzel Sante Plus Hastanesi Nerede

İstanbul Zeytinburnu ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Özel Sante Plus Hastanesi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Özel Sante Plus Hastanesi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Çırpıcı, Prof. Dr. Turan Güneş Cd. No:117, 34025 Zeytinburnu/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 664 65 55

Sante Plus Hastanesi YOL TARİFİ 

Sante Plus Hastanesi Yorumları 

AdreMehmet Ali Calban – 3 hafta önce
Başta Doktor Gassan Bey, Gonca kızımız, Berat bey kardeşim olmak üzere Tüm Sante Plus personeline sevgilerimi iletiyorum. Hastalığım sürecinde çok güzel ilgilendiler. Sağ olsunlar. Haklarını helal etsinler inşallah.

Alparslan batta – bir ay önce
Tüm dünyanı kasıp kavuran Koronavirüs Pandemisi döneminde “İyi ki varlar” dediğimiz meslek guruplarının başında sağlık çalışanları gelmektedir. Ancak bir meslek grubu vardır ki, çoğu zaman teşekkür edilmekte en son sırada sayılır veyahut da unutulur. Ancak bize göre teşekkürü belki de en fazla hak eden meslek grubudur hemşireler. Çünkü hemşireler sağlık camiası içinde hem sayısal olarak, hem de hastalarla en fazla yakın temas halindeki kimselerdir. Tansiyon ölçmekten, serum bağlamaya, hasta karşılamadan, doktorlara yardımcı olmaya, hasta bilgilendirmekten, hastanın tüm sağlık bakımı aşamalarına kadar birçok sağlık hizmeti hemşireler eliyle yürütülür. Hemşireler, sağlığımızla yakinen ilgilenen sağlık çalışanlarıdır. Tüm hastanelerin vitrinleri, gülen yüzleri, en fazla koşuşturan kimseleridirler onlar. Özellikle de hastanelerde uzun süreli yatan hastalar için hastalıklarıyla mücadele döneminde onlara bazen bir ana, bazen bir kardeş, bazen de en yakın arkadaş olurlar. Hemşireler sağlık camiasının kanatsız melekleridirler. Doktorların sağ kolu, hastaların dert yakındıkları en yakınları, hasta ziyaretlerine gelenlerin ise korkmadan bir şeyler danışabildikleri kimselerdirler. Kısacası hemşireler sağlık dünyasının gizli kahramanlarıdırlar.Benimde kahramanım 2’ci kataki Kovid servisindeki İREM AYKUT kardeşime çok teşekkür ediyorum Minettarim kendisine bı tavsiye üzerine geldim iyiki gelmişim Merhametli ve vicdanlı işini layıkıyla yapan vazifesini yerine getiren İREM İYİKİ VARSIN….

Saniye Öztürk – bir hafta önce
Taha beye teşekkür ederim 9 günün sonunda hastamı iyileşmiş halde aldım allah sizden razı olsun bütün sağlık çalışanlarımızdan yoğun bakım ekibi hepsi çok iyiydi gözümüz arkada kalmadı hersaim bilgi verip alakadar olan hemşire arkadaşlarımada çok teşekkür ederiz .

Gizem Atasoy – bir ay önce
Hastamızı yoğun bakıma bıraktığımda o kadar endişeliydim ki. Ama hastaneden çıktığımızda da dilinden düşürmediği 3 isim vardı. 4.kattan Hemşire Dilara Hanım, Eda Hanım ve Fatih Bey… Sizlere ne kadar teşekkür etsek az ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederiz.

Ertan Kaçoğlu – 2 hafta önce
Birkaç gün önce parmağıma pansuman yaptırmak için hastaneye gitmiştim. Şiddetli bir ağrım vardı ve bir an önce müdahale edilmesi için acil servise gittim. Açıkçası üstünkörü bir hizmet alacağımı düşündüm; ta ki Melisa Hemşire ile tanışana kadar. Kendisi fazlasıyla mesleki tecrübeye sahip, iletişimi son derece kuvvetli, oldukça pratik, hasta psikolojisinden anlayan, işini severek yapan, güler yüzlü, çok nahif birisi. İyi ki o gün Melisa Hemşire ile tanışmışım; şu an oldukça memnunum ve en ufak bir aksaklıkta yeniden Melisa Hanım’ın yanına gideceğim çünkü her koşulda yardımcı olacağını biliyorum. Kendisine buradan sevgilerimi ve saygılarımı iletiyorum.

t davutoglu – bir ay önce
İlk çocuğumuz bu hastanede dünyaya geldi. Hastanedeki doktorumuz, Dr.Bilgin Çınar Solak, Ebemiz Ayten Çevik Sam, Bizimle çok ilgilenen bebek hemşiremiz İlknur Cengiz, Odamızı sürekli temiz tutan Sadiye Şirine çok teşekkür ederiz. Bebek hemşiremiz ve doktorumuzdan çok memnun kaldık. Tavsiye ediyoruz

Arzu Akyüz – bir hafta önce
Hastamız uzun süredir yoğun bakımda,hemşireler özellikle Dilara hemşireye ilgi alakası için cok teşekkür ediyorum…ayrıca Dr Zeynep hanıma da cok teşekkür ederim.sağlıklı günler dilerim

Ayşe Baysal – bir ay önce
Ben böyle tatliş böyle şeker ,güler yüzlü merhametli Hemşire görmedim bizle ağladı bizle güldü elinden gelenin fazlasini yapti. Allah razi olsun 2.kattaki covid servisinden İREM AYKUTkizima. Rabbim kendi gibi merhametli ve iyi insanlarla
karşılaştırmayı nasip etsin inşallah .

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir