İstanbul Zeytinburnu ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Zeytinburnu Tıp Merkezi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Zeytinburnu Tıp Merkezi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Yenidoğan Mah, 58/1 Sk. No:1, 34020 Zeytinburnu/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 665 70 10

Zeytinburnu Tıp Merkezi YOL TARİFİ 

Zeytinburnu Tıp Merkezi Yorumları 

Mehmet Duran – 6 ay önce
Yaşadığım bir cilt sorunu sebebiyle bir arkadaşımın da önerisiyle Zeytinburnu Tıp Merkezi Cildiye bölümünden randevu almak için hastaneyi 12 Temmuz 2021 Pazartesi telefonla aradım. Elif Atilla isimli vezne / kayıt görevlisiyle görüştüm. Doktorun sadece salı ve cuma günleri çalıştığını söyleyip yarın yani salı günü sabah 7’de randevu oluşturmak için hastaneye gelmem gerektiğini söyledi. Doktorun da akşam 5’te geleceğini ekledi. Çok uzaktan geleceğimi (Silivri) belirterek kayıt konusunda yardımcı olmasını rica ettim ama ısrarla sadece o saatte bizzat orada olduğumda kayıt açabileceğini ve akşam 5’ten sonra hangi saatte sıram gelirse muayene olabileceğimi belirtti. Bu randevu ve muayene sistemine anlam veremesem de bir tam günü 10 dakikalık bir muayene için heba etmeyi göze alarak sabah 5’te yola çıkıp 7’ye 5 kala hastane demekten çok uzak, apartmandan bozma bir binanın ziline basıp kapısını açtırarak ikinci katındaki hasta kayıt birimine ulaştım. Görevli, ilk defa kayıt açacağımı öğrenince “Sizi maalesef kabul edemiyoruz, doktor hanım sadece son 6 ay içinde gelmiş olan hastalarını kabul ediyor.” gibi absürt bir cevap verdi. Sakinliğimi koruyarak dün aradığımı ve beni bugün için yönlendirdiklerini söylesem de nafile, kiminle görüştüyseniz o yardımcı olsun, ben gececiyim mealinde bir cevap aldım. Sırf sağlık çalışanlarına duyduğum saygıdan dolayı sorun çıkarmayıp telefonla görüştüğüm diğer görevlinin gelmesini bekledim. Beklerken daha önce kaydı olmamasına rağmen birinin itici ve zorbalık dolu üslupla, diğerinin de “hani daha önce görüşmüştük” ifadesiyle kayıt yaptırdığına şahit oldum. İsimlerini dahi biliyorum. Ne var ki sonradan gelen görevli de “Ama dün siz telefonda bugün çağırdınız.” dememe rağmen anlamsız ve tatmin edici olmayan yarım cümlelerle geri çevirip adeta milli piyango reklamı yaparcasına “İsterseniz akşam 5’ten sonra gelip bir şansınızı deneyin.” gibi komik bir final yaptı. Bu durumda muayene olabilmek için 3 şarttan birini taşıyor olmam gerektiğini anladım. Ya zorbalık yapacağım, ya birini araya koyacağım, ya da şanslı olacağım. Bu sağlık apartmanına gidecek olanların gitmeden önce bu 3 şeyden birini hazırlamalarını öneririm. Artık zorbalığı onlar adına onaylayıp onaylamadığım konusunda emin olamasam da kendime yakıştırmadığım konusunda emin olduğum için bu işten vazgeçtim. Pes etmeyen arkadaşlara başarılar dilerim.

Klaytın False – 4 ay önce
25 Eylülü 26 Eylüle bağlayan pazar sabaha karşı 04.10 civarı kurumunuza geldik. Kayıt yaptırdıktan sonra kayıt işine bakan kadın personel gececi acil doktorunu 2-3 kere aramasıyla uyandırabildi yalan yok inmesi 10 dakkayı bulmadı ama asıl sorun muayene sırasında uykulu şekilde ve neden geldiniz der gibi beş karış suratla sorular sorup kendi ağzında gevelediği cümlelerle reçete yazıp gönderdi bu tutumun değiştirilmesi ve bizden başkasına da yapılmaması için bu şikayeti dile getiriyorum..

sümeyye Kul – 5 ay önce
Kadın Hastalıkları uzmanı şükran Tümtürk hanımefendi gibi kibar ve güler yüzlü bir doktor görmedim. Çok tereddüt ederek gittim ama ilgisinden dolayı çok memnun kaldım. Kesinlikle tereddüt etmeden gidebilirsiniz.

Gulsah Buri – 6 ay önce
Babami 21 temmuz 2021 sabahı vardiyasında bulunan personeller kasada duran ve muayene yapan doktor adeta alt tarafı oksijen vermeleri için gitmem ( 35 ) TL almaları gerekirken
Öncelikle muayene olması gerekiyor ayağına 100 TL almaya kalktılar muayene ücreti 100 TL olduğunu söylediler
Biz sadece oksijen istedik bunun dışında yalandan sadece öksürüğe Bakarak serum ilaç oksijen bilmem ney tedavileri yazıldı karşılığında çok yüklü miktar para istediler dolandırıcı düzenbaz biryer
O baş örtülü hanımefendinin ortak olmasına üzülüyorum

Celal Mersin – 2 ay önce
SAKIN GİTMEYİN BU TIP MERKEZINE.. DOKTORLARI TAM BİR REZALET, CALISANLARI RESMEN MAFYA GIBI HASTALARA KABA SABA ,SANKI DÖVECEKMİŞ GIBI DAVRANIYORLAR .PARAMIZLA REZİL OLUYORUZ….

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir