Özel Ümitköy Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Ankara halkına hastalarının yaşam kalitesini yükseltmek için güvenli ve etkin sağlık hizmeti sunmaya çalışan bir sağlık kuruluşudur. Donanımlı doktorları, etkin ve tecrübeli personeli, en yeni cihazlar ile faaliyet göstermektedir. Sizlerde Özel Özel Ümitköy Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniğinden hizmet almak isterseniz aşağıda derlemiş olduğumuz yorumlar ve şikayetler kısmından faydalanabilir ve bu kurumdan sağlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir aşağıda yer verdiğimiz yol tarifinden kuruma ulaşabilirsiniz. Özel Ümitköy Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir diş merkezidir.

Adres: Mutlukent, Mutlukent Mahallesi 1964. Cadde, Ümitköy No:10, 06800 Çankaya/Ankara

Telefon: +903122351328

Hizmet saatleri: 08.30-23.30

 

Özel Ümitköy Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği YOL TARİFİ

Özel Ümitköy Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği

Yorumları-şikayetleri

Bilge Aybudun-2 ay önce
Ön dişimde çürüğüm vardı. Diş hekimi korkumdan dolayı bir kaç senedir erteledim. 1 buçuk ay önce yaptırmaya karar verip bu kliniğe geldim. Çok ilgilendiler. İlk randevumda kendimi çok kastığım için uzun sürdü, doktor hanım hep beni sakınleştirmeye çalıştı, Allah razı olsun.
İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz, estetik uzmanımız Dr Miray DAVER hanım ile sizi kliniğimizde ağırlamaktan memnuniyet duyduk, sağlıklı günler dileriz.
Kübra Aydoğan-2 ay önce
Diş ağrım vardı. Randevu almadan en yakın kliniğe gittim. Durumumu anlattım rica da bulundum. Sağolsunlar hemen ilgilendiler. Kanal tedavisi yaptırdım. Hekimlerden sekreterlerine kadar hepsi güler yüzlü çok ilgili. Teşekkür ederim ilginiz için.
İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz, sizi kliniğimizde ağırlamaktan memnuniyet duyduk, sağlıklı günler dileriz.
Sifa Yanik-3 ay önce
Diş ağrım vardı. Bu şikayetlerden dolayi randevu alıp gittim tam zamanın da iceriye aldılar. Bekletilmemek hoşuma gitti. Kanal tedavisi ve dolgu yaptırdım. Hijyenik ve ilgili bir ortamdi. Hersey için çok teşekkür ederim ❤️ ayrıca personellerin sekreteryadan tutun tedavinizi yapan doktora kadar güler yüzlü olması da insana ayrı bir hosnutluk duygusu yaşatıyor.
İşletme sahibinin yanıtı3 ay önce
Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ediyoruz Şifa Hanım her zaman bekleriz çaya kahveye 😉
Kagan Hatipoglu-7 ay önce
Özel ümitköy ağız ve diş polikliniğinden saat 17:00 için randevu aldım ve tam zamanında orda bulundum. Sürekli sekreterya tarafından 5 dakika sonra, 10 dakika sonra muayene işleminiz gerçekleşecek diye bilgi verilerek 1 saat bekletildim. Bekletilme sebebim ise araya tanıdık, önceden muayene olmuş ve randevusuz hasta almalarıdır. Eğer vaktinizin bir kıymeti var ise bu kliniğe gitmenizi asla önermem.
İşletme sahibinin yanıtı- 7 ay önce
Kağan Bey merhabalar.Öncelikle belirtmek isterim ki hastamız tanıdık veya randevusu olmayan bir hasta değildi.Kendisi implant hastamız ve öngördüğümüz zamanda gerekli bazı cerrahi işlemlerden dolayı sekteye uğradı ve bu durum da dolaylı olarak sizin randevunuzu etkiledi.Bu durum için sizden özür ve sağlıklı günler dileriz.
Ramazan Pekcetin-4 hafta önce
Burda 5 yıldız yerine 10 yıldız olsa hak edecek bir klinik, gerçekten çok yardımsever, güler yüzlü, pozitif arkadaşlar var, başta doktorum Halil bey olmak üzere tüm ekibe teşekkürlerimi sunuyorum, kesinlikle tavsiye edeceğim ve gönül rahatlığıyla gidilebilecek bir klinik.. 😊😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir