KONAK DENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ankara halkına hastalarının yaşam kalitesini yükseltmek için güvenli ve etkin sağlık hizmeti sunmaya çalışan bir sağlık kuruluşudur. Donanımlı doktorları, etkin ve tecrübeli personeli, en yeni cihazlar ile faaliyet göstermektedir. Sizlerde KONAK DENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden hizmet almak isterseniz aşağıda derlemiş olduğumuz yorumlar ve şikayetler kısmından faydalanabilir ve bu kurumdan sağlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir aşağıda yer verdiğimiz yol tarifinden kuruma ulaşabilirsiniz KONAK DENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir diş merkezidir.

Adres: Kırkkonaklar, 316. Cd. NO: 20/B, 06610 Çankaya/Ankara

Telefon: +905550113153

Hizmet saatleri: 10.00-22.00 ve pazar günleri kapalıdır.

 

KONAK DENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği YOL TARİFİ

KONAK DENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Yorumları-şikayetleri

özkan yılmaz-bir ay önce
Dolgu, zirkonyum kaplama ve implant yaptırdım. Konusunda Uzman ekibin yaptığı planlama ve sunduğu alternatiflere göre tedavi seçimlerimi yaptım. Almış olduğum İnsana değer veren kaliteli diş tedavi hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. Yönetici Serdar bey, Hasan hocama ve yardımcı çalışma arkadaşlarına çok Teşekkür ederim. Herkeze Tavsiye Ederim.
Hilmi AKTAY-bir ay önce
Bugün dolgu yaptırdım. Çok memnun kaldım. Gerek personel gerek yapılan tedaviler mükemmel. Nezaket, bilgi, tecrübe, güleryüz…. Serdar beye, doktorum Sarah hanımefendiye ve emeği geçen tüm personele çok teşekkür ediyorum. Ağız ve Diş sağlığı ile ilgili tereddütsüz gidilebilecek nadir yerlerin başında geliyor.Herkese tavsiye ederim.
İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz.Sağlıklı günler dileriz Hilmi Bey.
Feraye Astarcioglu-2 ay önce
Bir arkadaşımın tavsiyesiyle biraz tereddüt ile gittim ve yaklaşık 7 yıldır da her türlü dis problemimizde ailemizin kliniği oldular.Profesyonel doktorları, güler yüzlü çalışanları ile aile sıcaklığı ve kendinizi güvende hissedeceginiz bir klinik.
İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz.
umit kulekci-2 ay önce
Konakdent.. 8 senedir Ailecek muaneye gittiğimiz.. Dostlarıma arkadaşlarıma tavsiye ettiğim. Güler yüzlü doktor ve personel kadrosuyla, temiz, hijyenik ortamıyla tedaviden kesinlikle memnun kalacaksınız.. Diş tedavi ve işçiliği garanti ederim.. Çünki hastalıkların çoğu ağızdan başlar.. Her yerde dişçi kliniği bulursunuz lakin.. Ağız ve diş sağlığı üzerine piyasada pratik ve tecrübeli doktor zor bulursunuz.. Sağlıcakla kalın.. Kesinlikle Memnun kalacaksınız.. Şimdiden Sağlıklı gülüşler dilerim 🙏
İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz.
Pınar Akkaya-2 ay önce
Bana hayatımın geri kalan 2.yarısında özlediğim ,unuttuğum gülüşümü veren uzman eller.Sahra hocam ,işletme müdürü Serdar bey,danışma Seda hanım, diğer her işe koşan 🙂 teknisyen seda hanım kısaca ilgisini alakasını güler yüzlerini eksik etmeyen doktorlarından çalışanlarına kadar herkese teşekkürü bir borç bilirim.İyiki yolun sizlerle kesişti iyiki varsınız 🙂
İşletme sahibinin yanıtı- bir ay önce
Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.Sağlıklı gülüşler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir