Özel Yaşam Tıp Merkezi-Özsun Sağlık Hizmetleri A.Ş. NeredeÖzel Yaşam Tıp Merkezi-Özsun Sağlık Hizmetleri A.Ş. Nerede

İstanbul Pendik ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Özel Yaşam Tıp Merkezi-Özsun Sağlık Hizmetleri A.Ş. ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Özel Yaşam Tıp Merkezi-Özsun Sağlık Hizmetleri A.Ş. Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Doğu Mh No:15/A Lokman Hekim Caddesi, Dere Sk, 34890 Pendik/İstanbul

Saatler: 07:00 – 20:00

Telefon: (0216) 491 35 07

Özel Yaşam Tıp Merkezi-Özsun Sağlık Hizmetleri A.Ş. YOL TARİFİ 

Özel Yaşam Tıp Merkezi-Özsun Sağlık Hizmetleri A.Ş. Yorumları 

Yaşar Özmen – 3 hafta önce
Öğlen 13 te yaptırdığım Pcr testinin sonucu 3 saate çıkar dediler. Akşam oldu hala belli değil. Akşam 8 de kapatmışlar.Ertesi güne kaldı.
Resepsiyonunuzda çalışan elemanınızdan belliydi ne kadar rezil bi yer olduğunuz. Tıp Merkezi ya da poliklinik diyemiyorum.Değilsiniz çünkü!!!

Cem Ersin – 5 ay önce
Arayıp bilgi almak istedim ancak gün ortasında aramama rağmen telesekreter mesai saatleri dışındayız diyor. Anlamadım siz eğer pazartesi saat 10’da çalışmıyorsanız ne zaman çalışıyorsunuz?
Not: 2 Eylül 2021 de sabah saat 7:40 ta geldim. Burası bildiğin kapı duvar. Hayır madem 7 de açmıyirsunuz telesekreterde beden 7 diyorsunuz? Google da neden 7 yazıyorsunuz?

Onur Onur – 6 ay önce
Kamu kurumlarının istediği Sağlık Kurulu raporu için adresiniz olabilir.
Marmaray Pendik durağından indikten sonra 5 dakika yürüme mesafesiyle ulaşım sağlanabilir.
Bahçelievler Zabıta, İstanbul büyükşehir itfaiye, Ankara büyükşehir zabıta kadrolarına atanan arkadaşlar burada doktorlara muayene olmakta.
Sağlık kurulu raporu 5 dalda yapılmakta bunlar
Psikiyatri, ortopedi, Dahiliye, Kbb, göz den oluşmakta.
Ve istenen zabıta veya itfaiye memuru olarak çalışmasında sağlık yönünden bir sakınca yoktur sağlamdır çalışabilir yazısı bulunmakta.
Sağlık kurulu raporu 150 TL
06.08.2021

murat mert – 4 ay önce
Saat 7 de açıldıkları yazıyor saat 7:15
Hadi 1 personel geç kalır hadi 2 personel geç kalır da herkes mi geç kalır bu ne saygısızlık işimiz gücümüz var

Ahmet Şengül – 3 ay önce
Dünyanın en yavaş kurumu bakın hastanesi demiyorum kurumu buradan daha yavaş herhangi bir kurum olduğunu söyleyenler henüz yaşam tıp merkezine gelmediniz demektir. Heryerde bekliyorsunuz muayenede kasada her doktorun kapısında normal girip sinir hastası olarak çıkabileceğiniz bir yer zaren acil bi durumunuz varda geliyorsanız geçmiş olsjn evinize gidip kensiliğinden iyileşmeyi bekleyin. Kasadaki ve danışmandaki herkes hasta kayıtı bırakıp telefonlara bakıyor en az 5 dakika konuşuyor bunları yazarlen bile sinir krizi geçirmeme ramak kaldı herkese geçmiş olsun.

Melis Yağmur – 2 ay önce
Sabah 7:00 de arıyorum bant kaydı çıkıyor aynen şöyle diyor ; şu anda kapalıyız hafta içi ve cumartesi saat 7:00 de hizmet verdiğini söylüyor 🙂 7:30 da tekrar arıyorum aynı bant kaydı devrede ŞAKA GİBİ

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir