Özel Sarıyer Tıp Merkezi NeredeÖzel Sarıyer Tıp Merkezi Nerede

İstanbul Sarıyer ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Özel Sarıyer Tıp Merkezi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Özel Sarıyer Tıp Merkezi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Merkez, Sarıyer Deresi Sk. No: 4, 34450 Sarıyer/İstanbul

Saatler: 08:30 – 18:30

Telefon: (0212) 242 25 50

Özel Sarıyer Tıp Merkezi YOL TARİFİ

Özel Sarıyer Tıp Merkezi Yorumları 

Yildiz Sagir – 2 yıl önce
fizik tedavi ünitesi başta fizik tedavi uzmani Dr. banucavdar fizyoterapist hamdi Kandemir ilgili güler yüzlü ekipleriyle birlikte muhteşem bir tedavi merkezi herkese tavsiye ederim.Veee İlk bakis İlk gorus fizik tedavi ünitesinin can damarı Zehra yildiz sana çok teşekkür ederiz .

Arife Cebeci – 2 yıl önce
Ayak bileği ağrısı sebebiyle sarıyer tıp merkezine geldim . Çok memnunum ağrılarım tamamamen geçti . İlgilerinden dolayı sarıyer tıp merkezi fizik tedavi ünitesine teşekkür ediyorum herkese tavsiye ederim .

Hediye Karakuş – 2 yıl önce
Fizyoterapist uzmani hamdi kandemir gerçekten işinin uzmanı sevecen ve samimi bir doktor kendi adıma çok memnun kaldım güler yüzü ve samimiyeti için çok teşekkür ederim

Hasan Akbas – 2 yıl önce
Fizik tedavi ile ilgili fikrimi kesinlikle değiştiren bir kuruluş.Tüm personeli güleryüzlü ve ilgili.Özellikle fizyoterapist Hamdi beye çok tşk ediyorum.Çok ilgili,çok pozitif ve işine aşık bir insan.

Nerdiye Sabri – 4 ay önce
Göz bölümü var mi bu hastanenin

Hatice Orgel – 2 yıl önce
Fizik tedavi bölümüne gittim sarıyer tıp merkezinde çalışanları olsun doktorları olsun efsane ilgililer çok çok memnun kaldım ekip muhteşemdi gerçekten böyle bir ekip bulunmaz hiçbir hastanede .

gülay gürgürler – 2 yıl önce
Fizyoterapi bölümünden memnun kaldım. karpal tünel rahatsızlığım buradaki terapiler ile daha iyi oldu. Ameliyattan vazgeçtim.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir