Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi NeredeSarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi Nerede

İstanbul Sarıyer ilçesinde Hizmet Vermekte Olan T.C. Sağlık Bakanlığı Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen T.C. Sağlık Bakanlığı Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Merkez, 1, Dursun Fakih Sk, 34450 Sarıyer/İstanbul

Saatler: 08:30 – 16:30

Telefon: (0212) 242 06 65

T.C. Sağlık Bakanlığı Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi YOL TARİFİ 

T.C. Sağlık Bakanlığı Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi Yorumları 

ciel soleil – 3 ay önce
Berbat. Bir sağlık raporu için bile günlerdir ordan oraya oynatıyorlar. Paranız varsa özele gidin. Asla tercih etmeyin burayı.

hasan coban – 9 ay önce
Genel cerrah Ayşegül okutan hn a çok teşekkür ederim ilgi ve alakası için yaşım 43 şimdiye kadar hiçbir doktar böyle ilgilendiğini görmedim hastasıyla Allah razı olsun inşallah.

Kazim Kilic – bir yıl önceSarıyer devlet hastanesının arkasındaki yeni camının yanında İstanbul u fetih ıcın gelmıs İslam ordusunun bir sehıdı yatıyor, sarı er deniyor, bundan sebep semtin ısmıde Sarıyer oluyor

Coskun KOÇ – 6 ay önce
Sarıyer merkezin göz bebeği hastanesi şimdi bom boş… Yazik

Hakan GÖKCAN – 3 yıl önce
buranın taşınması gerekiyor ilaçları aile hekimleride yazıyor sadece etfale sevk ederler midemi üşütmüşüm nöbetçi bayan doktor kaburgan kırılmış dedi babamla kavga ettim her zaman olduğu gibi şişliye sevk ettiler oradaki doktorlar mideni üşütmüşsün demese babam dövecekti

Filiz Özan – 3 yıl önce
Doktorların bir kısmı ilaç yazmada çok zorlanıyorlar.raporu olan hastalara bile hiç sebep göstermeksizin.ilaclarini yazmıyorlar..
Bilmiyorlar ki.o hastaların sayesinde para kazanıyorlar.. son derece rahatsiz edici ve biran once çözüm bulunması gereken bir durum.

Cumhur Bahar – 3 yıl önce
Koca Sarıyer’de küçücük hastane.
Yenisi 5 yıldır inşaatta, ilk secimlerde kazanılırsa bitecek. Nüfusa yetersiz kaldığını koridorlarda anlayabilirsiniz.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir