Özel Yeşilyurt Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İzmir’in Balçova ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Yeşilyurt Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Onur, Ata Caddesi, Amber Sk. No.12/A, 35330 Balçova

Telefon: +90 850 850 12 76

Hizmet Saatleri: pazar, 09.00-18.00- cumartesi, 09.00-23.00- hafta içi, 09.00-23.00

Özel Yeşilyurt Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği YOL TARİFİ

Özel Yeşilyurt Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Yorumları – Şikayetleri
Aras Başaran-
üç ay önce
Balçova diş doktoru, balçova implant tedavisi konusunda implant fiyatları uygun, implant diş doktoru tavsiye edebileceğim diş kliniklerinden birisidir. Hijyen on numara. Civic tedbirlerine tam olarak uyan, personeli ve doktorları güleryüzlü diş kliniğidir.
Lucky- iki ay önce
Doktorum Enis GüVEN,işini en iyi şekilde yapıyor. Güler yüzlü, sabırlı, anlayışlı ve hoşgörülü yaklaşımına ayrıca teşekkür ederim
Aslı Kızılcık- üç ay önce
Zirkonyum cam seramik kaplamalarım gerçekten harika oldu.Gerek fiyat gerek hijyen açısından gayet iyiydi.Asistan ve hekim bey benimle çok ilgilendiler.Teşekkür ederim.
Selin Çınar- üç ay önce
Personellerin Güleryüzü diş hekiminin alakası için çok teşekkürler pandemi döneminde temiz bir klinik herkese tavsiye ediyorum..
Serap Arı- iki ay önce
Hoşgörülü güleryuzlu bir ortamla karşılaştım özellikle doktor enis bey çok naif ve sabırlı bir doktordur ellerine ssağlık herkese tavsiye ederim

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir