Bayındır Devlet Hastanesi İzmir’in Bayındır ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Bayındır Devlet Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Mithatpaşa, Hastane Cd. No: 35, 35840 Bayındır/İzmir

Telefon: 0232 581 30 36

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Bayındır Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Bayındır Devlet Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
Mer Ve-
iki ay önce
Hastane de acil serviste ultrason cihazı yok. Acil serviste kadın doğum doktoru yok. Hastanede doğum yapılmıyor. Ekg(kalp için) çektirmek için, ikili tarama testi için başka hastaneye gönderiliyor. Doğum içinde başka hastaneye gitmeniz lazım. Hastane ama sağlık ocağı gibi bir yer.
Zeyy359- iki ay önce
Telefonla aradığınızda asla cevap veren olmuyor. Aşırı sorumsuz ve rahat görevlileri. İzmir’de görüp görebileceğiniz en kötü hastane diyebilirim .
özden özden- altı ay önce
Randevulu covid aşısına izmir den gittim oradaki görevli çok rahat bi şekilde aşı bitti elimizde kalmadı dedi rezillik kepazelik şikayet edebilirsin diyor birde utanmadan buradan ilgililere duyurulur
ayşe gündoğan- bir hafta önce
güzel hizmet
Tugrul Timuçin- on bir ay önce
Temiz ve hijyendi

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir