Pendik 10 Nolu Sağlık Ocağı muayene ücreti

Pendik 10 Nolu ASM birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı PENDİK Pendik 10 Nolu Sağlık Ocağı Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Pendik 10 Nolu Aile Sağlık Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

Pendik 10 Nolu ASM de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

Pendik 10 Nolu Aile Sağlık Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. Pendik 10 Nolu Aile Sağlık Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da PENDİK Pendik 10 Nolu ASM aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: Pendik 10 Nolu Aile Sağlık Merkezi
ASM Tel: 0216 595 10 34
Pendik 10 Nolu ASM ili: istanbul
Pendik 10 Nolu ASM ilçesi: PENDİK
Pendik 10 Nolu ASM Adresi: SÜLÜNTEPE MAHALLESİ HACI BEKTAŞI VELİ CAD. NO:17/A PENDİK/İSTANBUL(ŞEHİT BURHAN ÖNER SPOR KOMPLEKSİ İÇİNDE)
Kategori : Aile Sağlık Merkezi

Pendik 10 Nolu Aile Sağlık Merkezi Nerede Yol Tarifi

|

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir