Pendik 18 Nolu Sağlık Ocağı muayene ücreti

Pendik 18 Nolu ASM birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı PENDİK Pendik 18 Nolu Sağlık Ocağı Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Pendik 18 Nolu Aile Sağlık Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

Pendik 18 Nolu ASM de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

Pendik 18 Nolu Aile Sağlık Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. Pendik 18 Nolu Aile Sağlık Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da PENDİK Pendik 18 Nolu ASM aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: Pendik 18 Nolu Aile Sağlık Merkezi
ASM Tel:
Pendik 18 Nolu ASM ili: istanbul
Pendik 18 Nolu ASM ilçesi: PENDİK
Pendik 18 Nolu ASM Adresi: AHMET YESEVİ MAH. HÜRRİYET CAD. AYYÜZLÜ SOK. NO:14 /PENDİK/İSTANBUL(AHİ EVRAN KÜLTÜR MERKEZİ İÇİNDE)
Kategori : Aile Sağlık Merkezi

Pendik 18 Nolu Aile Sağlık Merkezi Nerede Yol Tarifi

|

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir