İstanbul Pendik ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Pendik 25 nolu Aile Sağlığı Merkezi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Pendik 25 nolu Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Güzelyalı mahallesi, Bağdat Cd. No:29 D:ükkan 1, 34903 Pendik/İstanbul

Hizmet verilen bölgeler: Pendik

Saatler: 08:00 – 17:00

Telefon: (0216) 392 92 82 

Pendik 25 nolu Aile Sağlığı Merkezi YOL TARİFİ 

Pendik 25 nolu Aile Sağlığı Merkezi YORUMLARI 

Murat Bayraktar – 2 hafta önce
Güzelyalı Mahallesi’nde doktor Selami bey ve tecrübeli ekibi tarafından yeni açılmış olan 25 Nolu Aile Sağlığı Merkezi, yakın civardaki halkımızın sağlığı için hizmete başlamıştır, Pendik Güzelyalımıza ve çevresine hayırlı olması dileklerimle.

İşletme sahibinin yanıtı :
Yorumunuz için teşekkürler. Aile Sağlığı Merkezimizde Uzm. Dr. Selami Aydın ve Dr. Muhammed Yasin Yorulmaz görev yapmaktadır.

Serkan Baygeldi – 4 gün önce
Mahallemiz için hayırlı uğurlu olsun. Güzelyalı’da oturuyorum. Kontenjan yetersizliği nedeniyle Tavşantepe’de Aile Sağlık Merkezine kayıt olabilmiştim. Doktorlar iyi ve anlayışlı idi ama ulaşım ve park sorunu vardı. Burası yürüme mesafesinde. Hemen nakil yaptım.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir