İstanbul Pendik ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Velibaba Aile Sağlığı Merkezi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Velibaba Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Velibaba, Mehmet Akif Ersoy Cd. No:1, 34896 Pendik/İstanbul

Saatler: 08:00 – 17:00

Telefon: (0216) 627 08 32

Velibaba Aile Sağlığı Merkezi YOL TARİFİ 

Velibaba Aile Sağlığı Merkezi YORUMLARI 

SH – bir ay önce
Doktorlar ilgili ancak iletişim numarasıyla kimseye ulaşamıyoruz mağduriyetin giderilmesi gerekir, muhattap olabileceğimiz kimse yok .

Nuran Gördü – 11 ay önce
Kesinlikle tercih edilmemesi gereken bir aile sağlık merkezi. Laboratuar yok sonuclar e nabiza atılmıyor ne bir danışma var ne randevu sistemi bir suru kisi kapilarda yığılıyor dogru duzgun bilgi veren yok aile hekimligimi tasidigima pisman oldum cevremdeki butun aile hekimlikleri dolu gelistitilmesi gereken bir merkez

Ali Ozturk – 4 yıl önce
Sağlık ocağı deniyor ama ne bir danışma ne bir randevu sistemini gösteren ekran var. Koyun gibi gidip doktor kapısında bekliyorsun. Sırada kaç kişi var veya sen kaçıncı kişisin Allah bilir.

Cihan Açıkgöz – bir ay önce
Gorevli doktorlar harika insanlar

Melekramazan Dursun – 2 yıl önce
Gelmis gecmis en muhtesem doktorlar.
Sevecan cana yakın ve guleryuzlu.
Hepiniz harikasiniz ozellikle benim doktorum o bir melek.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir