İstanbul Pendik ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Pendik 32 Nolu Aile Sağlığı Merkezi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Pendik 32 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Yenişehir, Cumhuriyet Blv. No:21, 34912 Pendik/İstanbul

Saatler: 08:00 – 17:00

Telefon: (0216) 684 13 41

Pendik 32 Nolu Aile Sağlığı Merkezi YOL TARİFİ 

Pendik 32 Nolu Aile Sağlığı Merkezi YORUMLARI 

Dilan Ugun – 4 ay önce
Doktorum Nagihan Yaramancı Hanım başta olmak üzere hemşire hanımdan, giriş bankodaki beyefendiye kadar herkes o kadar kibar ve ilgili ki. İşini gerçekten hakkıyla yapan insanlar 🍀

Ergin – bir yıl önce
Çalışan arkadaşlardan ve İlknur hocadan Allah razı olsun. Çok yardımsever insanlar gerçekten. Kendilerinin başarılarının devamını dilerim.

Dincer Kucukomuzlu – bir yıl önce
Etraf çok temiz düzenli hocaları gayet mütevazı Sayın Keziban Ayyıldız hocam rahatsizligimla çok ilgilendi teşekkür ediyorum.

Buket Göcek – bir yıl önce
Dr. İlknur hanim ve Fulya hemsire hanima özverili calismalari , ilgilerinden dolayi cök tesekkur ederim.

tacdin özmenteş – bir yıl önce
Baştan Hemşire fatihan Akgün e hepsine teşekkür ediyorum

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir