İstanbul Pendik ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Yayalar Aile Sağlığı Merkezi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Yayalar Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Yayalar, Yayalar Cd. No:50, 34909 Pendik/İstanbul

Saatler: 09:00 – 16:00

Telefon: (0216) 307 32 27

Yayalar Aile Sağlığı Merkezi YOL TARİFİ 

Yayalar Aile Sağlığı Merkezi YORUMLARI 

Gülcan Aydın – 5 ay önce
Dağ başına dağlılar için kurulmuş gibi çalışan bir aile sağlığı merkezi. Doktor Cemil Kotan hariç kimsenin bir kuruş parayı hak etmediği yapılaşma. Evlilik sebebiyle taşındığımdan beri buraya mensubum, çocuğum doğunca mecburen daha sık gitmem gerekti. Ama gitmemek için elimden geleni yapıyorum, özel hastanelere para bayılmak zorunda kalıyorum. Bina zaten pis, bakımsız, dökülüyor. Personel ilgisiz, umursamaz, saygısız, hadsiz. Devlet denetimi yok sanırım. Buraya acilen el atılmalı.

Fulya Yıldız – 6 ay önce
Kesinlikle bakimsiz,danismadaki kisi ellerini kuruladigi peceteyle kimlik aliyor ve telefonlara bakilmiyor.iceri insan girmesi yasak ama kedilere serbest.

Gökhan Kulaksız – bir yıl önce
1 aylık bebeği kesinlikle keyfi olarak 1 saat güneşin altında bekletecek kadar geri kafalılarla dolu, sözde sağlık merkezi. Duygusuz insanların yönettiği bir ticarethaneden başka birşey değil.

RECEP CNK – 3 yıl önce
E-devlet üzerinden ikametim dolayısıyla burası otomatik olarak aile hekimliğim gözüküyor.İnsan istiyor ki en ufak bir devlet kurumu bile vatandaşını muhatap alsın.İki gündür telefonla arıyorum iki gündür çalıyor da bir Allah’ın kulu da telefona bakmıyor.Semten semte kalite ve hizmet değişiyor malesef.

Gulseren Oturak – bir yıl önce
Telefonlara bile bakmiyolar bu kadar da olmaz yani keyfimizden aramiyoruz sizleri saglik merkezi olcak yok ya önemli ki demekki o yüzden ariyorum terbiyesizler yaa

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir