İstanbul Pendik ilçesinde Hizmet Vermekte Olan PENDİK 9 NO’LU AİLE SAĞLIK MERKEZİ ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen PENDİK 9 NO’LU AİLE SAĞLIK MERKEZİ Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: DUMLUPINAR MAH. MÜMESSİL SOK. NO:10 HAMİT AYTAÇ KÜLTÜR MRK Pendik/İstanbul

Saatler: 08:00 – 19:00

Telefon: (0216) 598 11 99

PENDİK 9 NO’LU AİLE SAĞLIK MERKEZİ YOL TARİFİ 

PENDİK 9 NO’LU AİLE SAĞLIK MERKEZİ YORUMLARI 

Hkn – 5 ay önce
Hastanın gelip bir uzman doktor tarafından tavsiye edilen ilacı yazmanı istemesi usulsüzlük değildir. Bu insanlar 65 yaşında ve salgın dönemi olduğu için hastanelere gidemiyor, daha önce uzman doktor tarafından verilen bir ilacı gelip senden istiyor. İnsanlara yardımcı olmak için o koltuklardasiniz, yıllarca SGK primi ödemiş insanlar üç kuruşluk ilaç isteyince “usulsüzlük” damgası vurmak için değil!

İşletme sahibinin yanıtı :
Her hekim uyguladığı tedaviden sorumludur. Başka hekimin uyguladığı tedavinin sorumluluğunu almakla mükellef değildir. O koltuklarda oturulmasının sebebi insanlara her konuda yardımcı olmak değil, hekimlik yapmaktır. Hekimlik tanımının içinde ilaç yazmak yoktur, tanı koyup gerekli tedaviyi uygulamak vardır(tanısını koymadığı duruma tedavi uygulamak değil).

serkan ay – 5 ay önce
seyran ışık bakıoğlu hanım efendi
annem yaraları için gelip sizden ilaç yazdırmak istiyor ve sizin anlayışınız burası bakkal dükkanımı demek oluyor kendi annenizede aynı şekildemi davranıyorsunuz gerçekten cok utanç verici👏👏👏

İşletme sahibinin yanıtı :
Hasta muayene olmak için başvurabilir, kendi tedavisi için kendisine uygun gördüğü ilacı eczaneden ücreti ödemeden alıp ücretini sgk ya ödetmek amacıyla doktordan usulsüzlük yapmasını istemek için değil.

Kübra Gürsoy – bir yıl önce
Hanemizde iki kişi covid pozitif. Bir kişi ağır geçiriyor ve kalp , tansiyon, şeker gibi kronik hastıkları var.Bırakın aramayı telefonlarımıza bile cevap verilmiyor. Doktorumuz Fatma Dinç. Hastaları ile bu kadar alakasız umursamaz bir sağlık ocağı olamaz. Gerekli birimlere kurumunuzla ve doktorunuzla alakalı görüşme sağlayıp şikayetlerimi bildireceğim. Bu kadar ihmalkarlık olmaz !

İşletme sahibinin yanıtı :
Beklentiniz nedir? Hastanın şikayetlerinde artış ya da ağırlaşma varsa 112 ile iletişime geçmeniz gerektiği bilgisi size verilmedi mi? Aile hekiminizin size bu konuda nasıl yardımcı olmasını bekliyorsunuz? Telefonlara sekreterimiz yanıt veriyor ve takdir edersiniz ki tek işi telefonlara yanıt vermek değil. Sizin gibi arayan belki 100 ün üzerinde hasta var. Ve hepsine özverili şekilde açıklama yapmaya çalışıyor.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir