İstanbul Pendik ilçesinde Hizmet Vermekte Olan 4 Nolu Aile Sağlığı Merkezi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen 4 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Batı Mah., Vişne Sok. No:17, 34890 Pendik/İstanbul

Saatler : 08:30 – 17:30

Telefon: (0216) 375 19 75

4 Nolu Aile Sağlığı Merkezi YOL TARİFİ 

4 Nolu Aile Sağlığı Merkezi YORUMLARI 

Müberra Sola – 3 yıl önce
Sayın Dr. Tuncay Gıcık doktorum. Çok iyi biri. Babam gibidir. Çok severim kendilerini. 🙂 Doktorum Tuncay bey olmadığı zaman Dr. Selçuk bey ilgilendi. Kendileri de aynı Tuncay bey gibi çok iyi birisidir. Yer olarak sadece biraz sıkıntı çekiyorum ama bu kadar iyi doktorlar varken de aile hekimimi değiştirmek istemiyorum. Bu yüzden de uzak bile olsa dert etmiyorum. Allah razı olsun, çok memnunum

gül kurt – 2 yıl önce
Dr. Abdülkadir Deniz Bey doktorumuz. Çok memnunuz. İlgili ve güler yüzlü bir hekim. Diğer çalışanlar da aynı şekilde güleryüzlü ve yardımseverler.

Songül Ordueri – 2 yıl önce
Selçuk bey Muhteşem bir Dr adres değişikliği nedeniyle Tuncay bey oldu Drmuz ama henüz kendisine muayene olamadık bu günlerde kontrol amaçlı gitmek istiyorum YALNIZ DUYDUĞUM KADARIYLA ASM nin YERİ DEĞİŞMİŞ BURDA HÂLÂ AYNI GÖSTERİYOR? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Hakan Kuş – 2 yıl önce
Pendik Harmandere Sağlık Merkezinde Herkes Güleryüzlü, işinin ehli . Tüm sağlık çalışanlarına ve Aile hekimim Temuçin Olcayto ‘ya yerinde müdahale ve yönlendirmelerine teşekkür ediyorum. M. Hakan Kuş

Marina Gogen – 4 yıl önce
Hemşireler ilgili çok iyiler ama hekimlerin olduğu yer küçücük ve dar

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir