İstanbul Pendik ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Özel Pendik Baypark Hastanesi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Özel Pendik Baypark Hastanesi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Bulunduğu yer: Özel Remedy Hospital

Adres: Doğu, 15, Papatya Sk., 34890 Pendik/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0216) 491 90 90

Özel Pendik Baypark Hastanesi YOL TARİFİ 

Özel Pendik Baypark Hastanesi Yorumları 

rahman emek – 2 ay önce
Genel hastanenin kalitesizliği olmakla beraber yoğun bakım gibi çok önemli bölümün de kalitesiz olması, az hasta sayısına rağmen çok bekletilmek gibi sebeplerden dolayı yoğun bakımdaki hastamızın başka hastaneye sevki için uğraşıyoruz. Kafayı yersiniz küçücük otoparkı var ücretli gece kapıda nöbetçi bile yok. Geçmişte iyi referanslar alıyormuş sanırım fakat şuan olumlu birşeyler göremedik.

Esra Köksal – 3 ay önce
Yeni doğum yaptım bn böyle rezil bir hastane pis bir hastane görmedim. Yeni doğan hemşire ve ebeler gerçekten çok ilgili ve iyiler onlara lafım yok sırf değerli doktorum Medet yılmaz orda doğum yaptırdığı için mecbur kaldık sağlam çocuğuma ölü doğdu yazmışlar 🤦 daha önceki doğumumda sağlam çocuğuma down sendromlu yazdılar ve bir sürü uğraştık size gelen insanlar doktor ve hemşireler için gelir onlarada yazık kaliteli insanlar orda çalışıyor. Temizlik sıfır bakım sıfır yedek çarşaf bile veremeyen bir hastane gerisini siz düşünün.

Asuman Altun – 2 ay önce
14 günlük covid tedavimiz süresince doktor şamil bey ve ekibi olan fatih,zeynep,ebru,canan,ajda,hilal,özge,nuray,yeşim ve eylem hemşirelerin bakim,ilgi,alaka ve güleryuzlerinden eşim ve ben çok memnun kaldik.Çok kaliteli bir hastane özveri ve sabırları için de çok teşekkür ederiz.
Asuman-Ömer Altun

Bilgehan DURAN – 4 ay önce
Profesyonellikten uzak, sadece para istiyorlar ama ne için istediklerinden kendilerinin dahi haberi yok. Doktor bir şeyi yaptım diyor ama yapmıyor, siz sigortanız karşılayacakken boşu boşuna olmadığınız muayenenin parasını vermek zorunda kalıyorsunuz. Telefonda ve kurumdaki veznede görevliler berbat, inanılmaz üslupsuzlar. Bir erkek görevli vardı, o gayet sakin ve düzgün konuşuyordu fakat onun yanındaki kız gerçekten rezaletti. Yorumlarda ne kadar kötü olduklarını görmüştüm fakat zaten kan tahlili yaptıracağım ne kadar kötü olabilir ki demiştim, gerçekten rezaletmiş! Gözünü sevdiğimin Medicana’sı keşke yakın bir lokasyonda olsaydı da böyle kötü kurumlara gitmek zorunda kalmasaydım!!!!

Meryem Uğur – 3 ay önce
Çok tşk ederim başta Doktorum Shamil RUSTAMOV Hocama. Minnettarım 🌹♥️

Başhemşirem Zeynep hemşire hanıma teşekkür
ediyorum, düzen disiplin kural harikasınız. ♥️♥️♥️♥️♥️💐

Hemşiremlerim Özge, Ajda ,Canan, Ebru hanıma Fatih hemşireme teşekkür ederim. Özveriyle yoğun çalışmanıza hizmetlerinize tşk ederim ♥️💐

mehmet aslan – 3 ay önce
Rezil bi hastane yoğun bakım yol geçen hanı,hijyen sıfır,yoğun bakımdan sorumlu yetkili bayan çok saygısız ve alakasız.
Morg bölümündeki cenazeyi taşıma işini biri bayan olmak üzere 2 kişiye vermişler 4/5 zor taşıdık.👎👎👎

Yusuf Goksu – 3 ay önce
14 günlük covid süresince Pendik Baypark hastanesinin değerli doktoru Şhamil Rustamov a başhemşire Zeynep hanıma sevgili hemşirelerine .hastane personellerin çok çok teşekkür ederim.herkes cansiperhane bir şekilde bazı olumsuzluklara rağmen ğörevlerini harika yapıyorlar ama biraz daha hijyen…

Jülide Kılıçaslan – 4 ay önce
Pendik Baypark hastanesinde yatan covid hastamızı engin tecrübesiyle tedavi eden çok kıymetli doktor Shamil beye sonsuz teşekkür ederiz. Covid servisinde Meleğimiz Zeynep hemşireye ve değerli ekibine hastamızın zor günlerini atlatması için gösterdikleri şefkat ve ilgilerine canı gönülden teşekkür ederiz. Hastanede görev yapan herkes size aileden biri hissi veriyor. Kendiniz ve sevdiklerinizi gözünüz arkada kalmadan güvenle emanet edebileceğiniz bir hastane .Tüm çalışanlara emekleri için sonsuz teşekkürler.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir