Pendik Şifa Hastanesi NeredePendik Şifa Hastanesi Nerede

İstanbul Pendik ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Pendik Şifa Hastanesi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Pendik Şifa Hastanesi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Bahçelievler, Aydınlı Yolu Cd, 34893 Pendik/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0216) 390 92 43

Pendik Şifa Hastanesi YOL TARİFİ 

Pendik Şifa Hastanesi Yorumları 

Melike Çelik – bir ay önce
1 ocak 2021 tarihinde mide bulantısı şikayetiyle hastanenizin aciline başvurdum Dr Selman Metinin ilgisi alakası için teşekkürlerimi iletmenizi isterim. Gerçekten işini layıkıyla severek yapan takdir edilesi bir doktor.

Mustafa Yaşar – 4 hafta önce
Esim doktor firat hocaya muayene oldu. Gayet ilgili. Guleryuzlu isini severek yapan bir ekibi var cok memnun kaldik tesekurler firat hocam ve ekibi herkese tavsiye ediyorum.

İşletme sahibinin yanıtı :
Sayın Mustafa YAŞAR,
Doktorumuz Uz.Dr. A. Fırat ATAK ve Ekibi ile ilgili güzel duygularınız için teşekkür ederiz. Hastalarımızın mutluluğu bizleri de mutlu ediyor, sağlıklar dileriz.
Halkla ilişkiler Sorumlusu

Arastu Chobekov – 6 gün önce
Bu hastanede örtbas edilmek istenen şeyler var(öyle olmasa şeffaf olurlardı) .Kadın doğum doktoru (bayan) işten ayrılıyor telefon numarası istiyoruz hepsi ağız birliği yapıp 3 maymunu oynuyor.Muayene sonuç ödemesini alınca hepsi melek gibi .

İşletme sahibinin yanıtı :
Sayın Arastu Chobekov,
Hastanemizde hiçbir şey örtbas edilmez. İşten ayrılan bir Kadın Doğum Uzmanının telefon numarasının verilmemesinden bahis ediyorsunuz. Hastanemizde çalışmayan birisinin telefon numarası Hekimin izni olmadan Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında verilmez. Hastanemizde çalışan Hekimlerde kendi kişisel telefon numaralarını hastaları ile isterler ise paylaşırlar. Yaptığınız eleştiri yanlış ve muhtemelen yanlı.
Sağlıklar dileriz.
Hastane Yönetimi

Gökçe Ozay – bir ay önce
Bu hastanede yüz bölgesine lazer epilasyon yaptırdığımda göz altında yanık oluştu.O gece kızardı, su topladı ve hemen ertesi günü hastaneye geldim bana geçici bir şey olduğunu söylediler.Kızarıklık gitti ama o bölgede ödem oluştu defalarca hastaneyle iletişime geçtim yapabileceğimiz bir şey yok diyip beni başlarından attılar 6 ay geçti gözümün altında geçmeyen bir şişlik kaldı.Hakkınımı asla helal etmiyorum. Yüzüne lazer yaptırmayı düşünen varsa asla bu hastaneyi tercih etmesin.

İşletme sahibinin yanıtı :
Sayın Gökçe ÖZAY,
Şikayetiniz ile ilgili Hastanemiz Yönetimi gerekli incelemeleri yapmış ve Halkla İlişkiler Sorumlumuz tarafından aranarak Randevu verilmiş ancak, 2 kez randevunuza gelmediğiniz görülmüştür. Bunun üzerine Halkla İlişkiler Sorumlusu tarafından konu titizlik ile takip edilmiş ve tekrar arandığınızda Lazer Randevunuz olduğunu belirterek Lazer Bölümümüze geldiğinizde size de uğrayacağım diyerek bilgi vermişsiniz. Lazer Randevunuz için geldiğinizde öncelik ile Halkla İlişkiler Sorumlumuz Hastanemiz Başhekimi ve Medikal Estetik Uzmanımız ile görüştürmüş, şikayetiniz Hekimimiz tarafından değerlendirilmiş yüzünüzde şikayetinize bağlı hiçbir olumsuz durum tespit edememiş, bir de Cildiye Uzmanı tarafından değerlendirilmesinin uygun olacağı belirtilmiştir. Ayrıca Lazer İşletmecimiz tarafından Plastik Cerrah için size randevu verilmiş ve tarafınızdan “ben uğraşamam, zamanım yok” şeklinde cevap verilmiştir. Cildiye Muayenesi içinde 03.01.2022 Saat: 15.00 e randevu verilmiş ve bu randevunuza da icabet etmediğiniz görülmüştür. Halende Lazer Hizmeti almaya devam ettiğiniz tespit edilmiştir.
Şikayet yazınızda kimseye önermediğiniz hizmeti halen alıyor olmanız, bir çelişki değil midir?
Hastanemiz ciddi bir kurumdur ve tüm hastalarımızın sorun ve şikayetlerini ciddiyetle değerlendiririz. Size de önerimiz budur.
Sağlıklar dileriz.
Hastane Yönetimi

nurten hatice yenici – 3 hafta önce
Arastirma sonucu endoskepi icin karasudan
Bu hastaneye geldim cok memnun oldum op.dr serhat ektirici ve asistani ilknur hanima tsk ederim yorumlara bak8nca eski bir hastane deniyordu benim icin temizligi daha onemliydi ve temiz bir hastane calisanlarda kibardi

İşletme sahibinin yanıtı :
Sayın Nurten Hatice YENİCİ,
Hastanemiz ve Doktorlarımız – Personellerimiz için paylaştığınız güzel duygulara teşekkür ederiz. Sizlerin mutluluğu ve memnuniyeti bizlere moral ve motivasyon kaynağı oluyor. Sağlıklar dileriz.
Halkla İlişkiler Sorumlusu

sıla arpa – 3 ay önce
Bir yakınım dişlerini yaptırmak için bu hasteneyi ve Dr. Ayşegül Hanım’ı tercih etti ne yazık ki. Kendisine bir çok yanlış işlem uygulandı ve düzelteceklerini söylemelerine rağmen değişen hiçbir şey yok. Ağrı içinde kıvranan bir insana vaadettiğiniz hiçbir şeyi gerçekleştirmeyip, üstüne bir ton tedavi masrafı yaptırdınız. Yönetimden olduğunu söyleyen Süleyman Bey, hastamızı mağdur etmeyeceğini söyledi ama şimdi bize nerede yaptırdıysanız oraya gidin diyorsunuz. En başında neden bunu söylemediniz de bir çok işlemden, ağrı, sızı, zaman kaybından sonra söylediniz. Hastamızın şu an yanlış işlerlerden ötürü yaşadığı bir de erimiş kemiği var. Kadının ağzı kapanmıyor. ASLA KİMSEYE TAVSİYE ETMİYORUM. KENDİ PARAMIZLA CANIMIZI REZİL ETTİK!!!

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir