Pendik Devlet Hastanesi Kaynarca Semt Polikliniği NeredePendik Devlet Hastanesi Kaynarca Semt Polikliniği Nerede

İstanbul Pendik ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Pendik Devlet Hastanesi Kaynarca Semt Polikliniği ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Pendik Devlet Hastanesi Kaynarca Semt Polikliniği Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Kaynarca, İbni Sina Cd. No:107, 34890 Pendik/İstanbul

Saatler : 08:30 – 18:00

Telefon : 0216 491 4550

Pendik Devlet Hastanesi Kaynarca Semt Polikliniği YOL TARİFİ 

Pendik Devlet Hastanesi Kaynarca Semt Polikliniği Yorumları 

 

konkont – bir ay önce
Telefonlar sürekli meşgul, ulaşmak mümkün değil. Telefon numarası var ise başına yeterli iş gücü koyulması gerekiyor. Aksi takdirde numara işlevselliğini kaybediyor.

Oguz Akce – bir yıl önce
Muadillerine göre sakin bir hastane.Bircok poliklinik mevcut.Cocuklugumuzda sık sık gelirdik.Sakin olduğu için daha kolay randevu alınabiliyor.Otopark sorunu daha az.

Hakan Şentürk – 5 ay önce
Kulak burun boğaz dan Randevu alıp muayene tarihine 2 gün kala doktorun randevu işlemini iptal edip ne doktorun ne hastahanenin çözüm sunmayişı tam bir rezalet. Sağlık bakanlığına ve cimere şikayet edeceğim..

Ömer Alaca – bir ay önce
KBB 2 polikliniğine 2 defa randevu aldım. Hocamız işini çok iyi yapıyor gerçekten. En iyi şekilde tedavi etti. Dr. İlknur Topkar’a teşekkür ediyorum. Sağlıklı günler dilerim…

Erkan Bektas – bir ay önce
ılacli emar bolumu hemserileri terbiyesiz hasta ile nasil konusulmasi gerektigini bilmiyorlar insani siddete tesvik ediyorlar.

Denis Deniz – 2 yıl önce
Görevli, telefonda böyle konuşuyor: hee, ne dedin? Doktor izinde. Zaten Doktorumun izinde olması nedeniyle aradım. Bilmiyorum, Doktor izinde, hee….. 182’yi ara. (Dr. Hanım iyi olduğu için 2 puan veriyorum) yoksa 0 bile çok. Not: Psikyatriye gidenler olursa Uzman Dr. Yasemin Uz’u tercih etmelerini tavsiye ederim. İyi bir doktor. Cildiye bölümü doktorlarından Dr. Yasin Bayraktaroğlu, görevini layıkıyla yerine getiriyor. İlk defa gitmeme rağmen çok memnun kaldım. Üroloji bölümü doktorlarından Dr. Ercan Bey’i tavsiye ederim.

Şengül Akyüz 8 ay önce
Bugün mr için gittigim randevumuma ortalıkta bulunmayan 2 3 dakika bekledikten sonra gelen genç cocuk,ukala tavirliligini baştan belli etti,mr çok kapalı olup ,maskemle giremiyecegimi panik atagim oldugunu söyleyip,pozitifsen bulaştırırsin deyip ultrasona giremedim kimse olmayan yerde bulaş olmaz fikrime karsilik söylediklerime beni ordan kovdu böyle torpilli saygisizlari calistirmayin orda lutfen.bayanlara saygıyı öğrenecek.sikayetimi devam edicem

Alexander George – 10 ay önce
Güvenliğe bakan arkadaşın psikoloj Desteğe ihtiyacı var. Kapıda insanlardan 20-30 metre uzakta maskem çenemde duruyorum gelmiş diyor ki maskeyi tak kardeşim kimseyi riske atma. Ulan açık havada 30 metreden virus mu geçer değişik herif

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir