İstanbul Pendik ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Perihan Yaşar Akarsu Aile Sağlık Merkezi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Perihan Yaşar Akarsu Aile Sağlık Merkezi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Çınardere, Mehtap Sk., 34896 Pendik/İstanbul

Saatler : 08:30 – 18:00

Telefon: (0216) 379 93 32

Perihan Yaşar Akarsu Aile Sağlık Merkezi YOL TARİFİ 

Perihan Yaşar Akarsu Aile Sağlık Merkezi YORUMLARI 

Nagihan Usburak – 5 ay önce
Arıyorum sağlık ocağıni ne açan var ne başka brsey dün tam 9 defa ardım 1 kere açıldı dahada yok smdi yine arıyorum acaba yok bu telefonlar acilmiyacaksa ne için var. Aile hekimimden memnunum an şu telefonlara bakılmaması insanı dedirtiyor kusura bakmayın!!!!!

Sevim Güven – 2 ay önce
Doktorumdan memnunum fakat ısrarla aramama karşı bir Allahın kulu yok şu telefonlara baksın.

Akın Kırca – 2 ay önce
Davranışları İlgi Alakaları olsun çok güzel Aynı ilgiyi Devlet Hastanelerindede görsek ne güzel olurdu

ERDEM BULUT – 9 ay önce
Anadolu yakasının en iyi aile sağlık merkezi ifadesi abartılı olmuş. Çok değerli çalışanlar var ama maalesef yanlışlarda çok. En iyisi diyemeyiz.
Erdem BULUT
Yük. Müh.
A İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

İsmail Özdemir – bir yıl önce
böyle bir pandemi sürecinde bukadar alakasız ilgisiz insanlara sağlığımızın emanet edilmesi nekadarda üzücü bir durum. karantinaya alınmışım şirket gelme diyor sisteme düştüğüm halde 5gün sonra arıyolar rapor yazalımmı diyolar rapor aldığımdan haberleri yok dışarı çıkmadınız demi çıkmayın diyolar merak etmeyin biz sizden daha bilinçliyiz. babamın test sonucu pozitif adam hasta karantinada adama raporunuz sisteme düşücek deyip 5 gün sonra bugünden itibaren raporunuzu yazıyoruz unutmuşuz diyorlar birde onlarda değil kendimiz arıyoruz öyle farkına varıyorlar. Allahım çıldırmamak elde değil. iletişim kurabilmek zulüm. Neden insanlar görev bilincine sahip değil anlayamıyorum. sağlık bakanlığına kendi aile hekimliğimi şikayet etmek nekadar üzücü bir durum. daha sorumlu bir aile hakimliği çalışanlarına sahip olmak için sanırım adres değişikliğine ihtiyacım var. umarım görev bilincine ve sorumluluğuna sahip olan insanlar kısa zaman içerisinde hizmet verirler ..

Dilek Yadikar – 8 ay önce
Arıyoruz sağlık ocagini acan yok sabahtan beri 100 kere aradim. Tenezzül edip aramalara cevap bile verilmiyor. Biraz calisma disiplini lütfen

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir