İstanbul Pendik ilçesinde Hizmet Vermekte Olan T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Güzelyalı, Anadolu Cd 2 A, 34903 Pendik/İstanbul

Saatler : 08:30 – 17:00

Telefon : 0216 493 39 67

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI YOL TARİFİ 

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI YORUMLARI 

oğuzhan saltoğlu – 1 ay Önce
Burada var olan Betül denen ve doktor olduğu sanılan kişiyi seven var mı acaba? Yani bir insan bu kadar itici, kaba, suratsız, soğuk, donuk, antipatik ve nefret edilesi bir hale sokabilir mi kendini? Gerçekten tebrik etmek lazım…

Ezgi Kılıçarslan – 2 ay önce
Sayın doktor Sergül Demiröz, doktor dediğinizde aklınıza gelen insanlık, saygı, kabul vsvs hiçbir özelliğe sahip olmayan, şu verdiğim bir yıldızı bile haketmeyen şahıs. 31 haftalık gebe halimle kalkıp gitmişim, kapıya ismimi yazmış, tıklayıp merhaba diyerek giriyorum, “Görmüyor musun içerde hasta var!” Diye çemkiriyor. Bir hastaya, özellikle karnı burnunda sağından soluna dönmekte zorlanan bir hamile hastaya, sana güvenip gelen ağzından çıkan tek kelimeye bakan insana böyle hayvan gibi davranıyorsan sana da, insanlığına da, hekimliğine de YAZIKLAR OLSUN !!!!

ozan Akkurt – 2 ay önce
Burada doktor var mı acaba onu sorgulamak lazım. Aile hekimi atamışlar bir çorbaya yaradıkları yok. Ezberden ders geçmişler gelip doktor olmuşlar ah güzel memleketim benim. Her işim düştüğünde pişman oluyorum ve Özel hastaneye gidiyorum. Para vermek zorunda bırakılıyoruz.

t t – 4 ay önce
e-nabıza hiçbir test sonucumu girmemişler. doktor da sonucumu vermedi. kan bilgilerime ulaşamıyorum. gittiğim hiçbir hastanede böyle bir şeyle karşılaşmamıştım.

Murat Bayraktar – 2 yıl önce
Güzelyalı Köprüsü üzerinde bulunan ve yanında oyun parkı, muhtarlıkta bulunan bir yer

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir