Petcode Hayvan Hastanesi Ankara’nın çankaya ilçesinde minik patili dostlarımıza hizmet veren bir hayvan hastanesidir. Minik canlarımız için özveri ile çalışan teşhis, tedavi, uygulama her türlü işlemlerin yapıldığı kliniktir. Rutin kontrollerde ya da istenmeyen hastalıklar veya acil durumlarda kliniğine getirilen hastalar kapsamlı bir muayeneden geçirilip tedaviye başlanır. Bu aşamada hastanın hastalık geçmişini bilen kimselerin bilgilerine ihtiyaç duyulabilir. Sizlerde minik dostlarımızı bu veteriner kliniğine getirmek isterseniz aşağıda derlemiş olduğumuz yorum ve şikayetleri okuyarak minik canlarımızı götürebilirsiniz. Nasıl gidileceği aşağıda yer vermiş olduğumuz yol tarifinden ulaşabilir, açık olan telefon numarasıyla kliniğe ulaşabilirsiniz.

 

Adres: Gaziosmanpaşa, Reşit Galip Cd. No:111, 06700 Çankaya/Ankara

Telefon: 4447480

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Petcode Hayvan Hastanesi YOL TARİFİ

Petcode Hayvan Hastanesi

yorumları-şikayetleri

omer s sevimli-3 hafta önce
1,5 sene önce bir gece vakti ansızın kedimiz rahatsız olduğu için acilen buraya geldik. Burada haliyle gece vakti uzman hekim olmadığı için tahliller ve röntgen işlemleri daha yeni yapılmış olmasına rağmen nöbetçi hekim tarafından bir kez daha yapıldı.Karşıma muazzam bir fatura ve yanlış teşhis çıktı. Teşhis doğru çıksa dönüp bakmam faturaya. Yani anlayacağınız buraya gece vakti gitmeyin. İlla gidecekseniz uzman hekime gündüz vakti gidin.
erol erkaya-bir ay önce
Kedimiz Efe Veteriner cerrah Bülent bey tarafından 24.12.2021 de ameliyat edildi. Bir böbreği alındı. Çok iyi baktılar. Ameliyat sonrası kontroller, tahliller titiz bir şekilde yapıldı. Tam donanımlı, işinin ehli veteriner ve teknikerlerin bulunduğu hayvan hastanesi. Olumsuz eleştirilere katılmıyorum. Efe sağlığına kavuştu. İlgilenen tüm personele teşekkür ederim. Erol Erkaya
Uygur Gür-bir ay önce
Sevgili Alper Nişancı… bugüne kadar çocuklarımın hepsini tedavi ederken benim onlarla konuştuğum gibi konuştu. Onlara aynı sevgi ve şefkatle yaklaştı. İnanılmaz bir hekim bilgisi, hayvan sevgisi ve müthiş bir empati yeteneği vardı. Maalesef yolları klinikle ayrıldı. Kendisini hep minnetle anacağım.
Birce Irnakoğlu-3 ay önce
Buraya 03.05.2020 yılında gittim. Ve kedimin hastalığı için ölümcül hiç bir tedavisi yok dediler maksimum 1 ay verdiler. Ağlayarak eve gittim. İnternetten tedaviyi buldum. Aradım burayı dedim tedavisi varmış bana yok demiştiniz. Biz önermiyoruz o tedaviyi o yüzden söylemiyoruz dediler!!! Ve kedim o tedavi sayesinde hala hayatta ve sağlıklı. Evet tedavinin fda onayı yoktu. Ama bu tedavinin varlığının bilgisi verilmesi gerekirdi. Burası için söyleyebileceğim tek iyi şey gerçekten doğru teşhisi koyuyorlar. Ama burası size tedavisi yok ölücek derse eğer zaman kaybetmeden internetten araştırmaya geçin tedavisinin olması kuvvetle muhtemel.
Cansu Temel-2 ay önce
Gozleri kor olan ve epilepsi hastasi bir kediyi ameliyat etmek icin 10 bin tl para alan ve suanda melek olmus olan kediyi ameliyattan sonra sidik icinde yatiran muhtesem klinik size puanim 0 . Umarim sansliyi denek yaptiginiz ameliyat da bisiler ogrenmissinizdirde , size guvenen insanlari yari yolda bidaha birakmazsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir