Özel Mustafa Kemal Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ankara halkına hastalarının yaşam kalitesini yükseltmek için güvenli ve etkin sağlık hizmeti sunmaya çalışan bir sağlık kuruluşudur. Donanımlı doktorları, etkin ve tecrübeli personeli, en yeni cihazlar ile faaliyet göstermektedir. Sizlerde Özel Mustafa Kemal Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden hizmet almak isterseniz aşağıda derlemiş olduğumuz yorumlar ve şikayetler kısmından faydalanabilir ve bu kurumdan sağlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir aşağıda yer verdiğimiz yol tarifinden kuruma ulaşabilirsiniz. Özel Mustafa Kemal Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir diş merkezidir.

Adres: Mustafa Kemal, Gündüzler Plaza, 2120. Cd. 14/3, 06100 Çankaya/Ankara

Telefon: +903125036151

Hizmet saatleri: 10.00-19.00 ve pazar günleri kapalıdır.

 

Özel Mustafa Kemal Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği YOL TARİFİ

Özel Mustafa Kemal Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Yorumları-şikayetleri

yağmur koca-2 hafta önce
Diş doktoru fobinizi yeneceğiniz eşsiz deneyim. Tüm hekimleri birbirinden değerli, işini severek yapan ve bunu ticari kaygılar yerine hastaların sağlığına kavuşması için çabalayan bir klinik. Sadece Ankara değil yurt içi ve yurt dışı hastaları içinde her türlü tedavi planını size uygun bir şekilde planlayıp, uyguluyorlar. Herşey için çok teşekkürler…
İşletme sahibinin yanıtı bir hafta önce
Mutlu olmanıza çok sevindik🙏🙏 Sağlıklı ve mutlu gülüşler dileriz
Berkay Pro-3 ay önce
Nurcan hoca ankaranın değil Türkiyenin en iyi hekimi. Yıllardır dişçi fobim vardı arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendiyle tanıştım 3 tane implant yaptı ön dişlerime estetik dolgu yaptı kendisinden çok memnun kaldım. Artık ailemizin hekimi kendisi. Çok teşekkür ederim.
İşletme sahibinin yanıt bir ay önce
Mutlu olmanıza çok sevindik🙏🙏 Sağlıklı ve mutlu gülüşler dileriz
Onur Karadere-bir ay önce
Çok üst düzey hizmet veren alanında uzman hocalarla hem güler yüzlü hizmet hemde işini profesyonel yapan sağlığınızı düşünmeden emanet edebileceğiniz bir yer çok memnun kaldım o kadar ilgilendiler ki gerçekten bütün Mustafa Kemal diş ailesine sonsuz teşekkürler.
İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Mutlu olmanıza çok sevindik🙏🙏 Sağlıklı ve mutlu gülüşler dileriz
Sena Kulkan-5 ay önce
Dişçi korkumu Nurcan hanım ile yendim, kendisi ile implant için 3 aydır devam ediyorum. Güvenebileceğiniz ve işinin ehli bir hekim. Ayrıca Klinik çok hijyenikti. Gönül rahatlığıyla pandemi sürecinde her türlü işlem için tercih edilebilir bir klinik.
İşletme sahibinin yanıtı- 5 ay önce
Mutlu olmanıza çok sevindik🙏🙏 Sağlıklı ve mutlu gülüşler dileriz
hamdi armutlu-4 ay önce
Nurcan hocamla bugun tanıştık. Kendisi çok tecrübeli ve modern birisi, değişmesi gereken eski kaplamalarım vardı resimleri çekti ve 3 boyutlu dişlerimi taradı. Gülüş tasarımı yaptı simdi tedaviye başladık. Çok heyecanla tedavimin bitmesini bekliyorum. İlgi alaka ve üstün bilgisi için kendisine çok teşekkür ediyorum.
İşletme sahibinin yanıtı 4 ay önce
Mutlu olmanıza çok sevindik🙏🙏 Sağlıklı ve mutlu gülüşler dileriz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir