Prof. Dr. Oğuz Berksun Psikiyatrist, Ankara Ankara halkına hastalarının yaşam kalitesini yükseltmek için güvenli ve etkin sağlık hizmeti sunmaya çalışan bir sağlık kuruluşudur. Donanımlı doktoru, etkin ve tecrübeli personeli, en yeni cihazlar ile faaliyet göstermektedir. Sizlerde Prof. Dr. Oğuz Berksun Psikiyatrist, Ankaradan  hizmet almak isterseniz aşağıda derlemiş olduğumuz yorumlar ve şikayetler kısmından faydalanabilir ve bu kurumdan sağlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir aşağıda yer verdiğimiz yol tarifinden kuruma ulaşabilirsiniz. Prof. Dr. Oğuz Berksun Psikiyatrist, Ankara  Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir sağlık merkezidir.

Adres: Gaziosmanpaşa, Uğur Mumcu Cd. No:79, 06700 Çankaya/Ankara

Telefon: +905394342715

Hizmet saatleri: 10.00-19.30 ve pazar günleri kapalıdır.

 

Prof. Dr. Oğuz Berksun Psikiyatrist, Ankara YOL TARİFİ

Prof. Dr. Oğuz Berksun Psikiyatrist, Ankara

Yorumları-şikayetleri

Salih Dincer Levent-3 hafta önce
Merhaba kendimce zor bir dönemdeydim; Oğuz bey ile akrabalarım vasıtası ile tanıştım, bu süreçte birkaç farklı psikolog ile görüşmüştüm (yanlış anlaşılmasın kimseyi kötülemeye çalışmıyorum ben gerekeni alamadım diyelim) ve iyi hissedemedim. Fakat Oğuz bey tam olarak söylenmesi gerekeni (bence) gereken şekilde (siz buna ağızı bozuk diyebilirsiniz) söyledi, inanın bu benim için değil, şu anda benden çok daha önemli olan biri içindi (takdir edersiniz duygu bozukluğu sadece kendimizi değil çevremizi de etkiliyor). Oğuz Bey’in benim tarafımdan savunulmaya ihtiyaç duyduğunu hiç düşünmedim, bu yorum kendisine olan minnetimin basit bir göstergesidir. Saygılarımla.
İşletme sahibinin yanıtı3 hafta önce
Yaşamın nezaketi yoktur zamanı gelince gerçekleri yüzümüze zaten çarpar önemli olan ondan önce aklımızı başımıza toplamamızı sağlayacak bişeyler söyleyen birilerine rastlamak. Onu kırılmadan incinmeden dinlemek. Siz duymanız gerekeni duydunuz ne daha fazlasını ne de daha azını. Almanız gerekenleri de yaşam size ders vermeden aldınız. Ben bu zorlu dönemimizi en kısa zamanda ve olumlu bir biçimde atlatmanızı diliyorum.
Gırgıroloji-10 ay önce
Ben sadece bir insan tanıdım insan bir doktor tanıdım gerçekten alaninda ilim irfan sahibi 4 yıldır kendisinin kontrol altındayım önce ALLAH sonra oguz hocamın sayesinde panik atakla yaşamayı ve tekrar ayağa kalkmayı öğrendim. Tüm arkadaşlar Hasta değiliz hele de mükemmel hiç degil. Saygılar ellerinizden öperim sayın hocam gökhan tufan Sivas polis memuru.
İşletme sahibinin yanıtı- 10 ay önce
Kötü deneyimler daha kolay yazılıyor. Hele hele umduğunu bulamayınca öfke çıkarmak istiyor insanlar. İyi deneyime sahip olanlar da aksi gibi daha az yazıyor. Siz yazmışsınız teşekkür ederim. İnşallah iyliğiniz daim olur.
Suphi Keskin-bir yıl önce
Bana beni müthiş suçlu hissettirecek şeyler söyledi. Hem de sözümü tam olarak anlamadan ve dinlemeden. Ağzı çok bozuk, insanın izzet-i nefsine saldırır bir tavrı var. OKB yüzünden yapamadığım bir şeyi kardeşime duyduğum kıskançlık sandı. eksik dinlemekten. Hayat bu kadar Freudien değil. Çok saygısız, hastalarına kıymet vermeyen yaptığı öfkeli yorumların hastalara wakeup call gibi geleceğini sanma gafletinde, onları suçlu hissettiren, saygısız bir kimse. Paramla rezil olmayı hakarete uğramayı tecrübe ettim. Ben zor doktorum demek bu değil, insanı anlama zahmetinde bulunurlarsa hasta kendi isteğiyle o zorluğu göğüsler zira.
İşletme sahibinin yanıtı bir yıl önce
Seans içinde konuştuklarımızı buraya yazabildiğinize göre ben de rahat olabilirim. Öncelikle kullanmaktan vazgeçmediğiniz bağımlısı olmanın tedavinize katkısı olmayacağını söylediğim ilacı reçetelememem bunları yazmanıza sebep. Bence bahane aramamalısınız. Ben herşeyi açık seçik gerekirse halk diliyle söylerim. Size kaba gelebilir. Etrafınızdaki herkesi suçladığınız gibi beni de suçlamışsınız. Sizin tedaviden önce değiştirmeniz gereken iki şey var. Bir o ilacı bırakacaksınız, iki etrafı suçlamayı.
Bülent KAPLAN-bir yıl önce
Ben 2 yıl önce bayagi bi bunalmıstım. Devletten oturdugu yer para alan 5, 1 tane de özel hastane olmak üzere 6 doktora gittim, o bunalmış halimle bile hepsinden daha iyi bir insan oldugumu farkettim. Ancak bunalımım geçmiyordu. Birde son bir care daha iyi yere bi profesore filan gideyim dedim artik. Arastırdim Oguz bey makul geldi. Bir kaç seans gittim. Cok samimi, empatici, Bilgili, tecrubeli, işinin ehli bir insan. Önce insan yani sonra doktor. Oguz beyde yani 7.doktorda iylestim. Demekki kafaniz bozuldu ise düzelmek icin 7 de 1 şansınız var. Kendisi icin 2 yildir aklima geldigi anlarda samimi duygularla Allah Razi olsun dualari ederim.
İşletme sahibinin yanıtı- bir yıl önce
Biz psikiyatristler hep oturduğumuz yerden para alırız meslektaşlarıma laf etmeyin. Popomuz da epey çile çeker doğrusu… 🤣🤣 iyi olduğunuz sevindim sağlıcakla kalın
Özge Kendir-10 ay önce
Pismanim cok umut ederek gelmistim Aksaraydan ama siz bana bilissel davranisci psikologu onerdiniz ne yapmam gerektigini anlatmadiniz bile tıp fakultesi bitiriyorsunuz uzmansiniz diye sizi tercih etmistim bilissel davranisciya ihtiyacim olsaydi ona gelirdim dünden hicbir farkim yok ne yapmam gerektigi hakkinda bilgimde yok keske biraz anlatsaydiniz Aksaraydan Ankaraya o öneri icin gelmezdim baska doktorla arastiracagim.
İşletme sahibinin yanıtı 10 ay önce
Özge hanım ilaçları denemişsiniz ve metabolik sorunlarınız olmuş. Aşırı kilo aldığınızı söylediğiniz için bir doktor olarak ilaç tedavisini tercih etmedim. Bilişsel davranışçı terapiye yönlendirmişim yani ne yapmanınz gerektiğini söylemişim. Durumunuzdan çok sıkılmış ve bir seansta rahatlamak istemiş olabilirsiniz ama keşke bu mümkün olsa. Siz yine de dediğimi dinleyin ve bilişsel davranışçı terapiste gidin ankarada olsanız, bir de pandemi koşulları olmasa ofisime gelirdiniz burda bilişsel terapiye başlardık. Vazgeçmeyin dediğimi yapın. Sonra tekrar konuşalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir