Satıcı Logosu Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ankara halkına hastalarının yaşam kalitesini yükseltmek için güvenli ve etkin sağlık hizmeti sunmaya çalışan bir sağlık kuruluşudur. Donanımlı doktorları, etkin ve tecrübeli personeli, en yeni cihazlar ile faaliyet göstermektedir. Sizlerde Satıcı Logosu Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinden hizmet almak isterseniz aşağıda derlemiş olduğumuz yorumlar ve şikayetler kısmından faydalanabilir ve bu kurumdan sağlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir aşağıda yer verdiğimiz yol tarifinden kuruma ulaşabilirsiniz. Satıcı Logosu Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir fizik tedavi merkezidir.

Adres: İlkbahar Mah., Galip Erdem Cad. & 607. Sokak No:1, 06550 Çankaya/Ankara

Telefon: +903124900330

Hizmet saatleri: 09.00-20.00

 

Satıcı Logosu Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi YOL TARİFİ

Satıcı Logosu Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Yorumları-şikayetleri

atakan Demirkanlı-bir yıl önce
Diz egzersizleri yapmam gerektiğini söylediler, sonrasında fizyoterapistler tek tek hareketleri özenle anlatıp gösterdiler. Çok memnun kalmıştım. Teşekkür için gittiğimde saç ekimi yaptıklarını da söylediler. Hiç aklımda yoktu fakat çok temiz bir kliniği ve tecrübeli bir ekibi var. Bir kaç yeri araştırdıktan sonra karar vereceğim ama beni ikna ettiler gibi.
Elmali Tirt-bir yıl önce
Lazere sakın gitmeyin. Para tuzağı. 6 seans anlaştık. Ödemeyi önceden yaptım. İlk 2 seansı yarım yamalak yaptı. Makine görmüyor, iyi kesilmemiş gibi bahanelerle yarım bıraktı. 2 seans sonra başka bir yere gittim ve lazeri yapan kişi, kimi yerleri görünce, “bu artık hainlik” dedi. Niyetleri seansı uzun tutmak sanırım. Ödeme yapmadan önce pek kibar olan tavrın sonrasında ne hale geldiğini anlatmak bile istemiyorum. burçe bahadır eksik bilgi vermişim. para iadesi yaptılar ancak dediğim gibi 2 seansı tam aldılar. parayı geçtim vaktime mi yanayım, bozulan sinirime mi, azarlandığıma mı, bilemiyorum. bana bağıran ve sürekli emir verircesine konuşan görevli kadın mesaj atarak böyle yorum yazdığım için beni mahkemeye vereceklerini yazdı. heyecanla bekliyorum.
Mahmut Sadık Akkuş-bir yıl önce
Randevu ve doktor muayene sisteminde sıkıntı var, Tek kişinin kayıt işlemi 15 dakika kadar sürmektedir Kayıt personeli kendi aralarında iletişim kurmakta güçlük çektiği gözlemlenmiştir. Fizik tedavi uygulayan personel halka ilişkiler personelinden daha verimli çalıştığı gözlemlenmiştir. Kayıt aşamasında sıra gözetilmemektedir, kim tanıdık ise yada sesi biraz fazla çıkıyorsa ona öncelik verilmektedir. ‘Biraz şurada bekleyin’ denilip unutulma ihtimaliniz yüksek olan bir kurum. MR parası peşin alınmaktadır. Servis saatlerinde problem var. Tedavi parasını peşin talep etmektedirler.
Hasan Ağören-2 ay önce
Telefonu suratıma kapattı terbiyesiz ben soru sordum tesekur ettim hemen telfonu kapadı
Sertaç Evdaş-bir yıl önce
Doktorun ismini hatırlayamıyorum fakat Medoran’nın cildiye doktoruna teşekkür ediyorum. 5-6 yere gitmeme rağmen vucumdaki kızarıklıkları çözememişlerdi. Hastalığımı çözen doktorunuzdan çok memnun kaldım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir