İstanbul Şile ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Ağva Aile Sağlığı Merkezi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Ağva Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Ağva Merkez, Yakuplu Cad., 34990 Şile/İstanbul – Asya

Saatler: 24 Saat

Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Pzt 07:00

Telefon: (0216) 721 73 63

Ağva Aile Sağlığı Merkezi YOL TARİFİ

Ağva Aile Sağlığı Merkezi Yorumları 

Yerel Rehber – bir yıl önce
Hiçbir şeye müdahale edemeyen sağlık bölgesi. Yükselen tansiyona dahi müdahale olmadan şile devlet hastanesine yönlendiriyorlar. Üstelik kapının önünde 5-6 kişi sadece oturup sohbet ediyor.

Hamza Derviş – bir yıl önce
Yani ağva şartlarında ideal ama biraz bina olarak köy sağlık ocağı gibi ağva merkezde bulunan bu sağlık ocağı yeniden ve daha kaliteli bir yer haline gelmeli sonuçta ağva bir köy değil turizm merkezi yerli ve yabancıların sağlık noktasında her türlü ihtiyacını karşılamalı ve gereken sağlık işlemleri halledilmeli

rümeysa yıldız – 2 ay önce
Doktorlar yardım sever ama ağva da bu merkez yetersiz kalıyor.

Mustafa Can Kızdanoğlu – bir yıl önce
Doktorlarından çok memnun kaldım. Çok ilgiliydiler. Sorunumu net bir şekilde anlayıp tedavi uyguladılar.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir