SBÜ Bursa Yüksek İhtisas EAH Kalp Merkezi Hastanesi Bursanın Yıldırım  ilçesinde hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. Hastanesi deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri ,gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

SBÜ Bursa Yüksek İhtisas EAH Kalp Merkezi Hastanesi , yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Ücretli bir şekilde sağlık hizmetleri alınabileceği gibi sosyal güvenlik kurumu gibi kurumların desteği ile de ücretsiz sağlık hizmetleri sağlanabilmekte ve hastalar güvenle tedavi olabilmektedir Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için dizayn edilmiş odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir  herbiri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz..

 Adres:Mimar Sinan, 16310 Yıldırım/Bursa

Telefon:+902242955000

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir.

SBÜ Bursa Yüksek İhtisas EAH Kalp Merkezi YOL TARİFİ

SBÜ Bursa Yüksek İhtisas EAH Kalp Merkezi

Yorumları- Şikayetleri

Emin Atay – 2 ay önce

Yeni bir hastane. Genel olarak temiz ve düzenli. Branş hastanesi olduğu için, personel yetkin. Özellikle hekimleri çok bilgili. Hasta ve yakınlarına yaklaşımları düzgün. Ancak, özellikle sekreter kadrosu ve taşeron firma elemanları çok sıkıntılı. Bu da devlet hastanelerinin en büyük sıkıntısı sanırım.

KSMY – 6 ay önce

Aradığınız yeri bulmakta zorlanbilirsiniz. Dinlenme alanı harika kafe mevcut. Yiyecek içecek sıkıntısı çekmiyorsunuz. cafe kampüs kalp bölümünün sol tarafında bahçe içinde kalıyor. Poliklinikler de yatan hasta odasında dolap WC dusluk mevcut. Gelirken hijyen bakımından gerekli olan kolonya sabun falan getirebilirsiniz. Birde askı getirin. Terlik getirmenizi tavsiye ederim.asansor yerine merdivenleri kullanmanız daha mantıklı bence. Girişte yeri sorabilecegeniz danışma veya güvenlik mevcut.

Asiye Ağırgöl – 5 ay önce

İki sorun var; tuvalet ve asansörler. Klozetleri öyle yüksek yapmışlar ki aklınız, hayaliniz durur

Volkan Birben – 11 ay önce

Babam için geldik stent takılacak ben boyle sorumsuzluk görmedim yatış icin girdik yataklar ve odalar pislik icinde çarsaf değişikliği yapılacak yarım saat personel aradık 7 kişi ile görüştüm hepsi personel bakıyor diyor ortada personel yok rezil durum hele ki salgın zamanı yazık

Osman Erdal – 2 yıl önce

asansörleri sıkıntılı. yetkililer umarın bir kaza olmadan gerekli önlemleri alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir