Sema Yazar Semt Polikliniği Antalya Kepez ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Sema Yazar Semt Polikliniği  Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Teomanpaşa Mh., 2205. Sok., 07320 Kepez/Antalya

Telefon: +902423390606

Hizmet Saatleri: 09.00 – 15.00 saatleri arasında  hizmet vermektedir

Sema Yazar Semt Polikliniği YOL TARİFİ 

Sema Yazar Semt Polikliniği 

Yorumları – Şikayetleri

Nejdet Görgen – 3 ay önce
Acildeki hocam geçen sene çok ilgili ve alakalıydı. Gelen envai çeşit insandan olsa gerek hocamın motivasyonu çok düşük. Üzüldüm. Tekrar gider miyim bilmiyorum
kutay agir – 3 yıl önce
24 saattir ateşi yüksek olan arkadaşımı bu hastaneye getirdim. Tüm ailem doktor olduğu için ve mesleki olarak temel ilkyardım ve bakım eğitimim olduğundan ilk 24 saat boyunca ben uğraştım sonunda ateşini düşüremeyip hastaneye götürmek zorunda kaldım. Hastane çalışanları (hasta kabul) sağolsunlar yardımcı oldular. Arkadaşım yabancı olduğu için 50 tl ücret alındı. Acilde 20 kişi sıra bekledik, hiç sorun değil. Herşey buraya kadar normal. Ardından sıramız geldi. İçeri girdik, doktor yüzümüze bile bakmadı, doktor olduğuna dair bir ibare dahi yoktu. Dünden beri ateşini düşüremiyor olduğumu, tüm ailemin doktor olduğunu ve temel sağlık eğitimlerimin olduğunu söyledim, “hı hı tamam” diyip o sırada kulaktan ateşi ölçtü, yalandan ve o karanlıkta diline abeslang dayayıp çekti (sözde bu sırada boğazına bakması gerekiyor) ve Faranjit 2 yaz diyip gönderdi. Toplam ilgilenme süresi 10 saniye bile sürmedi. Ona da ilgilenme denirse. Tüm ailesi doktor olan birisi olarak yaptığınızın hiçbir mesleki ve insani onura sığmadığını belirtmek isterim. Yazdığınız ilaçlar ise hastanın öksürük problemi olmamasına rağmen 16 tl lik öksürük şurubu, bir adet 4 tl lik ateş düşürücü (işe yarayan tek şey bu) ve 15 tl lik zaten evde de var olan soğuk algınlığı hapı yazdınız. Ne adam gibi muayene ettiniz nede düzgün bir ilaç yazdınız. Günde kaç tane hasta baktığınızı ve vaktinizin yetmediğini biliyorum. Ancak bu mesleğinizi bu şekilde salla pati şekilde yapabileceğinizi ve insanlara 95 tl lik masraf olurken en azından biraz olsun hakkınızın geçip geçmediğini düşündürmelidir. Bu olayın tartışılması ve insanlara bu şekilde davranılmaması adına düzeltici hareketlerin alınmasını rica ediyorum. Saygılarımla.
Metehan Varol – bir yıl önce
9 ağustos günü gece yarısı iğne yaptırdım, iğneyi yapan hemşirenin adını bilmiyorum ama bulacağım, dozer operatörü olsa böyle sert iğne yapamaz. Utanmasa şırınganın hepsini sokacak, iğneyi yaptığı günden beri topallıyorum, iğne yapmak için çok sert kavrayınca istemsiz şekilde bacağım kasıldı ama buna rağmen durmadı, bağlı bi hayvana iğne yapar gibi bacağım kasıldıkça dahada zorladı, bela okumak istemiyorum ama umarım bana yaşattığın acıyı yaşarsın, 2 gün oldu ağrıda azalma yok, dahada ağrı geçmezse o hemşireyle savcılıkta görüşürüz,
Ömer Yiğit – 2 yıl önce
21.05.2019 tarihinde acile gittim 12:15 de almama rağmen bir buçuk saat doktorun yemek yemesini bekledim. Neyse bu gelmiş. kırgınlık ateş ve öksürük vardı boğazıma bakıp birşeyin yok dedi bir de alaycı bir konuşma ile arkadaki sekreter mi kim bilmiyorum benle dalga geçer gibi sorular soruyor ona da sanki kendi mesleği değilmiş gibi sadece orada oturmak gibi bir işi olduğunu sanıyor bu doktor kendini yanii böyle bir alaycı tavır ile vatandaşa konuşma şekli olamaz.. EN BAŞTAN Böyle yorumları görseydim gitmezdim hiç.
Murat Gencer – 3 yıl önce
Acil servis bölümü okadar kötü ki size anlatamam sakın ama sakın gitmeyin. 18.08.2018 cumaresi sabahi kizimi acil servise götürdüm kusma isal ve ateşi vardı. Ben gittiğimde kimse yoktu sirami aldım bekliyorum benden sonra 2 hasta daha geldi doktor bizi göruyor ama hic orali degil güvenlikci ile araç alim satım sohbeti yapıyor diğer çalışanlar ile çay kahve kahvaltı muhabbeti yapıyorlar.sesli gürültülü konuşmalar kahkahalar havada uçuşuyor acil servisin içinden gelen müziğe bişey demiyorum zaten.2.nöbet degisimine gelen doktorun hal hareketleri davranışları okadar itici ve okadar kotuki niye geldiniz der gibi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir