Özel OFM Antalya Hastanesi Antalya Kepez ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel OFM Antalya Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Yükseliş, Mehmet Akif Cd. No:96, 07020 Kepez/Antalya

Telefon: 444 5 007

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel OFM Antalya Hastanesi  YOL TARİFİ 

Özel OFM Antalya Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

Bekir Can KALE – bir hafta önce
08.02.2022 tarihinde covid belirtileriyle acil servisine başvurdum, sağlık sigortam olmadığından dolayı test için 390 TL + 1000 TL ücret talep ettiler. PCR testi için böyle bir ücret hiç bir yerde duymadım. Sağlık sigortamın olmamasıyla PCR testinin ne alakası var onu da anlamadım. Ben sadece PCR testi yaptırmak istemiştim, ticarethane haline gelmiş bir “sağlık” kurumu! Kesinlikle tavsiye etmiyorum, başka bir özel hastaneden 250 TL’ye aynı testi yaptırdım !
Muruvvet – bir ay önce
Mamografi çekimi için gelmiştim. Muhatap olduğumuz kişiler umursamaz; belli ki şirket politikası yansımış yüzlerine! O kadar yüksek bir ücret talep ettiler ki, başka bir özel hastanede 3/1 fiyatına yaptırdım. Kimseye gitmesini tavsiye etmiyorum. Allah muhtaç etmesin 🙏
Arzu ARSLAN(Ölüdeniz Şube) – 2 ay önce
Babamın kalp rahatsızlığı nedeniyle Fethiye’den bizi ANJİYO yapılabilmesi için ÖZEL OFM HASTANESİNE sevk ettiler. Yapılan anjiyoda babamın kalbinde 3 damarı ve boynunda şahdamarının tıkalı olduğunu öğrendik. Hastaneyi ve doktorumuzu tanımadığımız için her hasta yakını gibi kafamızda bir çok soru işareti vardı. Sonuçta BYPASS yapılması gerekiyordu. İlk önce doktorumuz MUSTAFA KAR ile tanıştık. Kendisi genç bir doktor fakat kafamızda oluşan bütün sorularımızı yanıtladı. Herşeyi tek tek tane tane anlattı. Enerjisi ve konuya hakimiyeti bizleride kafamızda oluşturduğumuz “acaba “ sorusu yerine iyki doktorumuz Mustafa bey derdirtti. Ameliyatımız düşündüğümüzden ve korktuğumuzdan çok daha iyi geçti. Babam şuanda iyileşme sürecinde. Burdan kendisine çok ama çok teşekkür ederiz. İyiki kendisi doktorumuz oldu. Ayrıca tabiki sıra gizli kahramanlara geldi. Sabah, öğle, akşam ve gece bizleri tek bir OF demeden ilgilenen kanatsız melekler. Özellikle isimlerini öğrendim çünki sadece 2. Kat hemşireleri demek istemedim. Sevcan hanım, Canan hanım, Fatma hanım, Havana hanım, Emine hanım, Şevkiye hanım, Müzeyyen hanım … Sabrınızın ve Emeğinizin hakkı ödenmez. Size binlerce kez teşekkür ederim. Bıkmadan usanmadan sorduğumuz her soruyu cevapladınız her sorunu bekletmeden çözdünüz. Yüzünüden güler yüzü hiç eksik etmediniz İYİKİ VARSINIZ 👏👏👏👏 Ve son olarak odamızın temizliği içinde başta Ayşegül hanım, Fatma hanım ve Sultan hanım. Odamızı, Çarşaflarımızı ve havlularımızı bir otel odası gibi tertemiz yaptınız sizinde ellerinize sağlık. Odaya her girdiğinizde günaydın demeniz bile babamıza ve bizlere motive oldunuz. İnsan hastayken karşısında güler yüzlü insanlar arıyor ve sizlerin güler yüzünüz bizleride gülümsetiyordu elinize emeğinize sağlık 👏👏👏 Sözün kısası iyki hastanenize gelmişiz ve artık biliyoruz ihtiyaç duyduğumuzda canımızı ve canlarımızı emanet edebileceğiz. TEŞEKKÜR EDERİZ❤️
AlPeR GeNce – 4 hafta önce
Gece acile babamı getirdik yarı baygın bir şekilde. Öncelikle damar yolunu bulamadılar 5 6 yerinden denediler. Adam yarı baygın şekilde bekliyor serumu vermekte ve müdahale etmekte cok geciktiler. Serumu verdiler. Serumu çok hızlı verdiler ve babam deliryuma veya șoka girdi daha da kötü oldu. Sonrasında sakilneștirici serum verilmesini istedim. Tam bir saat kıvrandı ölmekle yaşamak arası gitti geldi. Antalya da en kötü hastane kesinlikle ofm dır kimse gitmesin canlı giren ölüp çıkacak resmen.
ali pat – 2 hafta önce
Merhaba, tahlil sonuçlarımı telefonla öğrenebileceğimi söyleyen dr, aradığımda söylenerek sonuçları söylüyor. Hastası varmış, yetişemiyormuş, aynı zamanda telefonda sonuç vermesi zor oluyormuş. Sekreterine ‘sen bak, sonuçları söyle’ dediğini telefonda duydum. Dr sanki zorla hizmet veriyor. Tavsiye etmiyorum.
Azmi Er – bir ay önce
Yaklaşık 4 yıldır Antalya da bulunmaktayız ilk oğlumuz doğduğunda çocuk doktoru arayışımız bayağı sürdü takı ofm hastanesi çocuk doktoru Hasan hocayı bulana kadar, yapmış olduğu muayene göstermiş olduğu ilgi, ve sorunu çözme yaklaşımı sayesinde bizde büyük bir güven oluşturdu. Şimdi ikinci oğlumuz oldu ve yine Hasan hocamıza gidiyoruz, iyiki varsın Hasan hocam size çok teşekkür ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir