Serik Devlet Hastanesi Diş Tedavi Ve Protez Merkezi Antalya Serik ilçesinde hizmet veren bir protez merkezidir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Serik Devlet Hastanesi Diş Tedavi Ve Protez Merkezi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Yeni, 4079. Sk., 07500 Serik/Antalya

Telefon: +902427224042

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Serik Devlet Hastanesi Diş Tedavi Ve Protez Merkezi YOL TARİFİ 

Serik Devlet Hastanesi Diş Tedavi Ve Protez Merkezi

Yorumları – Şikayetleri

önce vatan – bir ay önce
Reşat İplikçi isimli dr dan çok memnun kaldık,ilgili ve işini bilen bir insan.Çok teşekkür ederiz.
ertan onculoglu –  2 yıl önce
Bir kaç ay önce 1 ön 1 arka olmak üzere ahmet salih şanlı isimli doktara 2 dolgu yaptırdım ve 1.5 haftada arka dolgum düştü ve tekrar gittim aynı doktora ve tekrar dolgu yaptı eve geldim 1 saat sonra dolgu tekrar düştü ve şimdi ön dişim hava alıyor nasıl bir eğitimin alıyorsunuz ki bu kadar kötü olabiliyorsunuz başından sağmak için yapıp gönderiyorsunuz ve 6 ay aynı doktor bakması gerekiyormuş memnun kalkmadigim bir doktora neden gidim gerçekten acıyorum böyle hekimim diyenlere lütfen biraz aldiginiz paranın karşılığını verin …
Байдоолот Абдивалиев – 2 yıl önce
(Google tarafından çevrildi) Daha iyi doktorlar için daha iyi. Shengul süper

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir