Şile Devlet Hastanesi Yeni Hizmet Binası NeredeŞile Devlet Hastanesi Yeni Hizmet Binası Nerede

İstanbul Şile ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Şile Devlet Hastanesi Yeni Hizmet Binası ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız.Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız.Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir.Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir.Lütfen Şile Devlet Hastanesi Yeni Hizmet Binası Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz.Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Kumbaba, Uygur Cd. No:267, 34980 Şile/İstanbul

Hizmet verilen bölgeler: Şile

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0216) 606 08 26

Şile Devlet Hastanesi Yeni Hizmet Binası Yol Tarifi

Şile Devlet Hastanesi Yeni Hizmet Binası Hakkında Yapılan Yorumlar :

Elif ve kardeşinin eğlenceli dünyası – 5 ay önce
5 ay önce annemi acile getirdim bütün tetkikleri yaptılar hiç birşeyin yok deyip eve gönderdi acilde ki doktor bey! Oysaki annemin aort damarı patlamış o doktor sayesinde annem vefat etti! Yapılan tahlil sonucunda çıkmıştı ama doktor! beyin sanırım tahlil okuma yeteneği de yok..yanlış teşhisle hastaları oyalayan böyle doktorlardan Rabbim korusun!

İrem Türkkan – 7 ay önce
Telefonu açan olsaydj belki hizmet hakkında yorum yapabilirdim ama saatlerdir aramamıza rağmen (iki ayrı telefondan) ya kapatıyorlar meşgul çalıyor ya da operatör dolu denip telefon kendiliğinden kapanıyor.

Remember! – bir yıl önce
Yeni hastaneye geçiş sürecinden sonra bir müddet sıkıntılar yaşandı ama şu anda hastane yavaş yavaş rayına oturmaya başladı. Hem eksik doktor ve bölümler gelmeye başladı hem de gerekli cihaz ve ekipmanlar tamamlanmaya başladı. Hasta odaları otel konforunda özel hastaneden farksız. Tv, buzdolabı ve duş mevcut. Yemek zamanında geliyor ve hemşireler ilaçları aksatmadan zamanında uyguluyor. Temizlik ve hijyen konusunda çok titizler. Hastanenin zamanla daha da iyi olacağına inanıyorum…

SEBNEM OZTUR – 7 ay önce
Telefon 🙁
Acildigi gunden itibaren telefonlar acilmiyor,hastane acilisinda santral yapilmak unutulmus sanirim

İşletme sahibinin yanıt – ı7 ay önce
Hangi Telefon Numarasını arıyorsunuz Yeni hastane Telefon numarası 2166060826

Hamza Derviş – bir yıl önce
Yeni şile devlet hastanesi gerçekten büyük bir hastane ve yeni olduğu için hijyen ve temizlik olarak üst seviyelerde. Ama ters olan durum yolu çok karışık. Ağva şile yolu üzerinden hastaneyi görüp sağdan ayrılan meşrutiyet kavşağından giriyorsunuz ordan bir daha sağ yaparak hastaneye gidiyorsunuz. Şile merkezden Hastaneye gitmek daha meşekkatli çünkü mahalle araları ve tümsekler sizi bir hayli yavaş götürecek tavsiyem şileden çıkıp ana yoldan meşrutiyet kavşağından sol yaparak hastaneye ulaşmak daha mantıklı.

Aykut Bakar – 2 yıl önce
Resmen yerli hastayla dışarıdan gelen hasta ayrımı yapılıyor otelde kaldık Fazıl diye biri elimde çocukla keyfe bekletti doktorda aynı kontrol sonra bakacam dedi bekledim yerli hasta gelince oda kontrol degılmydı dedim tamam sizinkinede bakalımdedi yuh nerede hıpokrat yemini bunları denetleyen yokmu

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir