Şişli 13 Nolu Aile Sağlığı Merkezi (A.S.M) Nerede Nasıl GidilirŞişli 13 Nolu Aile Sağlığı Merkezi (A.S.M) Nerede Nasıl Gidilir

Şişli İstanbulun Avrupa Yakasında kalan bir semti 13 Nolu Aile Sağlığı Merkezi ise Şişli nin Ergenekon mahallesinde bulunan apart katta hizmet veren devlet destekli halk diliyle sağlık ocağıdır yeterli donanımı ve uzman hekimi kadrosu sayesinde mahallede bulunan vatandaşların muayene ve tedavi işlemlerini yaparak merkezinde bulunan vatandaşlara hizmet etmektedir. yetersiz kaldığı durumlarda ise Şişli Etfal Devlet hastanesine sevk vermektedir. Şişlide Bulunan 13 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Nerede ve Nasıl Gidilir Diye merak ediyorsanız İETT halk Otobüsü, Dolmuş, Hızlı Tren ve Şahsi Aracınızla Nasıl Gitmenizin gerektiği aşşağıda belirtilmiştir. Yol haritasını takip ederek gidebilirsiniz. Sitemiz olan HastahanelerGenTr yi ziyaret Ettiğiniz İçin Teşekkür Eder Sağlıklı Günler Dileriz. İYİ YOLCULUKLAR.

Şişli bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Şişli 13 Nolu Aile Sağlık Merkezi (ASM) adresine toplu taşıma araçları ve İETT ile nasıl gidilir buradan takip edebilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma dolmuşları ve İETT hatları Şişli 13 Nolu Aile Sağlığı Merkezi (ASM)– yakınından geçiyor

  • Metrobüs İETT : 54E, 54ÖR, 55T, 66, 71T, 89C, 93T, DT1
  • Metro: M2

Telefon : (0212) 296 86 80

Adres :  Ergenekon, Papa Roncalli Sk. NO:124, 34373 Şişli/İstanbul

Şişli 13 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Nerede ve Nasıl Gidilir Yol Tarifi

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir