Sinop Boyabat Yıldız Aile Sağlığı Merkezi

Yıldız Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti

Yıldız Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Boyabat Yıldız Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Yıldız Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

Yıldız Aile Sağlığı Merkezi de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

Yıldız Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. Yıldız Aile Sağlığı Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da Boyabat Yıldız Aile Sağlığı Merkezi aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: Yıldız Aile Sağlığı Merkezi
ASM Tel: 03683152003
Yıldız Aile Sağlığı Merkezi ili: Sinop
Yıldız Aile Sağlığı Merkezi ilçesi: Boyabat
Yıldız Aile Sağlığı Merkezi Adresi: Yıldız Mah. Samanyolu Cad. Menteş Apt. No: 5
Kategori : Aile Sağlık Merkezi


|

Arama Terimleri : boyabat Aile Sağlık Merkezi,Aile Sağlık Merkezi,Sağlık Ocağı,Sinop Aile Sağlık Merkezleri,

Yıldız Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

İzzet Çeltikci

Bir Cevap Yazın

Releated

Tekirdağ Süleymanpaşa Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi

Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Süleymanpaşa Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez. Sigortasızlar için ücreti Nedir? Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi […]

Tekirdağ Süleymanpaşa Değirmenaltı Aile Sağlığı Merkezi

Değirmenaltı Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Değirmenaltı Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Süleymanpaşa Değirmenaltı Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Değirmenaltı Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez. Sigortasızlar için ücreti Nedir? Değirmenaltı Aile Sağlığı Merkezi […]