Sinop Dikmen Güneş Aile Sağlığı Merkezi

Güneş Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti

Güneş Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Dikmen Güneş Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Güneş Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

Güneş Aile Sağlığı Merkezi de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

Güneş Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. Güneş Aile Sağlığı Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da Dikmen Güneş Aile Sağlığı Merkezi aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: Güneş Aile Sağlığı Merkezi
ASM Tel: 182
Güneş Aile Sağlığı Merkezi ili: Sinop
Güneş Aile Sağlığı Merkezi ilçesi: Dikmen
Güneş Aile Sağlığı Merkezi Adresi: Kırçal Mah. Şehit Gaffar Okkan Cad. No: 50
Kategori : Aile Sağlık Merkezi


|

Arama Terimleri : dikmen Aile Sağlık Merkezi,Aile Sağlık Merkezi,Sağlık Ocağı,Sinop Aile Sağlık Merkezleri,

Güneş Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

Hüseyin Selçuk Karadağ
İsmail Yücel

Bir Cevap Yazın

Releated

Tekirdağ Süleymanpaşa Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi

Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Süleymanpaşa Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez. Sigortasızlar için ücreti Nedir? Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi […]

Tekirdağ Süleymanpaşa Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi

Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Süleymanpaşa Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez. Sigortasızlar için ücreti Nedir? Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi […]