Ulucanlar Goz Hastaliklari Egitim Ve Arastirma Hastanesi Kecioren semt Poliklinigi Ankara halkına hastalarının yaşam kalitesini yükseltmek için güvenli ve etkin sağlık hizmeti sunmaya çalışan bir sağlık kuruluşudur. Donanımlı doktorları, etkin ve tecrübeli personeli, en yeni cihazlar ile faaliyet göstermektedir. Sizlerde Ulucanlar Goz Hastaliklari Egitim Ve Arastirma Hastanesi Kecioren semt Polikliniginden hizmet almak isterseniz aşağıda derlemiş olduğumuz yorumlar ve şikayetler kısmından faydalanabilir ve bu kurumdan sağlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir aşağıda yer verdiğimiz yol tarifinden kuruma ulaşabilirsiniz. Ulucanlar Goz Hastaliklari Egitim Ve Arastirma Hastanesi Kecioren semt Poliklinigi Ankara’nın Keçiören ilçesinde hizmet veren bir göz merkezidir.

Adres: Güçlükaya, Keçiören Bld., 06310 Keçiören/Ankara

Telefon: 182

Hizmet saatleri: 08.00-17.00

 

Ulucanlar Goz Hastaliklari Egitim Ve Arastirma Hastanesi Kecioren semt Poliklinigi YOL TARİFİ

Ulucanlar Goz Hastaliklari Egitim Ve Arastirma Hastanesi Kecioren semt Poliklinigi

Yorumları-şikayetleri

Serhat Kuşcu-3 ay önce
Doktor hanımı bulmak ne mümkün içeride 3 tane bayan sekreter masasında ellerinde telefon doktor nerde raporlu raporlu olmadığı günler hep dolu şikayet dosyası açtık incelemede sürekli rapor aldığı boş günde seminere gittiği söylendi inceleme yapılacak denildi fakat hala aynı işi düşenin vay haline
YUSUF SUZER-3 yıl önce
Bugün çocuğumun gözlüğünün camı kırıldı saat 14:50 de doktorun kapısına geldim hastası olmadığı için yardımcı olmasını rica ettim randevusuz kesinlikle olmaz zaten mesai 15:00de bitiyor deyip kestirip attı. Bildiğim kadarıyla mesai 16:00da bitiyor? Doktor hanım o sıcacık mesai yaptığın muayenehane ne girerken kafanı bi zahmet kaldırda ne yazıyor bi bak! “İnsanların hayırlısı insanlara faydalı olandır”
Arzu Snl-3 yıl önce
Akşam saatlerinde gözümde başlayan kaşınmayla birlikte hastane arayışına girdim.Ulucanlar Göz Hastanesinin Keçiörende bir Semt Polikliniği olduğunu bu sayede öğrendim.En yakın randevu tarihi ayın 16 sı olarak görünüyor.Bugün ayın 4 ü.Yorumlara baktım gidenler memnun değil ama evime yakın erken gidersem muayene olabilirim diye düşündüm.Sabah 8 de geldim.Keçiören Belediyesi binasının içinde bi yer.Ordaki personelin dediğine göre doktor 9 – 9.30 da geliyormuş ve randevusuz hasta kabul etmiyormuş.Hemen 184ü arayıp şikayet dosyası açtırdım.Dünya Göz Keçiöreni aradım memur emeklisi olmama rağmen 100 tl muyene ücreti dediler.Ankasu’yu aradım 10 tl muayene dediler inanamadım tekrar sordum.Geldim sıramı aldım muayenemi oldum.Sağlık ocakları semt poliklinikleri gibi küçük çaplı yerlerde doktorundan çaycısına herkes borusunu çalıyor.Sağlık Bakanlığını göreve davet ediyorum
Hüseyin Uzun-2 yıl önce
3-4 yıldır hem oğlum hem de kendim için gidiyorum, doktor hanım çok iyi ilgileniyor, muayenesini yapıyor güzelce anlayacağımız dilden anlatıyor. 15-20 gün sonrasına randevu veriyorlar ama bence randevusuz kabul etmemeleri çok mantıklı, özel doktor gibi saatimizde girip rahatça muayenemizi oluyoruz. Kalabalık olmadığı için doktor hanım baştan savma iş yapmıyor. Tüm Keçiören halkına tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir